Úvod do varenia s Chillin.sk

 Vitajte v novej rubrike na oživenie našej stránky. Konkrétne sekcie varenie. Nasledujúca rubrika Vám prinesie množstvo informácií a skôr či neskôr posunie Vaše gastronomické zmýšľanie na vyšší level.

Na úvod by som rád definoval prečo sme sa rozhodli ísť touto cestou, nielen bezduchého lepenia receptov na stránku bez kúska pátosu a nejakého zdravého názoru. V seriáli sa stretneme s popisom receptu, možnostiam vyhotovenia, možno načrtneme zásady stolovania, nakupovania a zahrnieme celý proces ako vyčarovať dokonalý pokrm pre Vás, priateľov alebo celú rodinu. Postupne sa budeme venovať aj tomu ako správne zvládnuť prípravu hostiny pre rôzne oslavy a mnoho iného.

via

Gastronomických portálov je mnoho, niektoré nebudem menovať a mnohé recepty na nich, či už od použitých surovín alebo výzorom, by sme mohli označiť za voľne dostupný nebezpečný materiál. Tak je to, bohužiaľ, od mlada na nás útočili návyky jedálni a postkomunistické názory o tabuľkových receptoch, nehovoriac. Pre Vás, ktorí teraz ohŕňate nos, a v hlave sa Vám premieta „ Áno lebo ja zarábam milióny aby som si mohla dovoliť vyvárať luxus“ ,  tak práve pre Vás zdôrazňujem, ani tá najdrahšia surovina  sveta neprekoná kvalitne uvarené jedlo z toho čo Vám ponúkla  vaša záhrada, špajza a či chladnička.

 

via

Je len málo krajšieho ako keď si po dlhom dni zasadne rodina ku stolu, tieto chvíle upevňujú to čo všetci utrápene budujeme, a spríjemniť túto chvíľu niečim o čom budeme rozprávať  ešte nasledujúci deň. O tom je gastronómia, ako sám seba odmeniť za dobre vykonanú prácu. Ľudia ktorí sa venujú chovu alebo pestovaniu vedia o čom hovorím.  To čomu venujete svoju energiu si zaslúži to najlepšie spracovanie, a mnohokrát je jednoduchšie a určite zdravšie, ako plno „fake“ receptov, ktoré bohužiaľ nejedného z nás chuťové poháriky označia za „vynikajúce“ , naučme ich správnosti. A vedzte, že aj táto maličkosť urobí Váš život zaujímavejší a každé pozvanie k Vám na obed a či oslavu, bude  od pozvania až po večerné rozlúčenie v dverách zážitok, na ktorý budú účastníci  dlho spomínať., a vedzte je niečo krajšie ako obdarovať niekoho a nezabudnuteľnú chvíľu ??? !!!

 

Tak sa vydajme na túto cestu a objavne ďalšie radosti,  ktoré nám sú na dosah a veľakrát ich ani nevnímame. Už čoskoro sa môžete tešiť na recepty pripravované výhradne našim redaktorom z Chillin.sk. Variť budem ja, Dodík a máte sa na čo tešiť. 🙂 Nezabudnite nás sledovať na našom facebooku, aby vám neunikol žiaden recept

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
 Vitajte v novej rubrike na oživenie našej stránky. Konkrétne sekcie varenie. Nasledujúca rubrika Vám prinesie množstvo..." />