Malé bábätko sa narodilo bez nošteka, ale aj tak je úplne krásne a na zjedenie

Každé malé dieťatko je bez rozdielu krásne a potrebuje od svojich rodičov lásku. Podobne, ako malý Eli Thompson. Ten sa narodil 4.marca bez nosu. Okamžite po narodený začal inštinktívne dýchať ústami. Po piatich dňoch malý Elie podstúpil dôležitú operáciu pri ktorej mu bola urobená tracheotomia. Ide o chirurgickú operáciu pri ktorej vám otvoria prístup do priedušníc aby vám zaistili dýchanie. Kvôli tomu, že nemá Elie nos, nevydáva ani žiadne zvuky a keď plače musia byť jeho rodičia stále pri ňom. Aj napriek tomu ide o spokojné bábätko, ktoré sa teší zo života.

via:4tololo.ru

Meet 4-week-old Eli.

Sharon Steinmann / AP

Eli sa narodil s veľmi vzácnou vrodenou vadou menom Arhinia. Tá sa vyznačuje nevyvinutým nosom. Ide veľmi o zriedkavé ochorenie a postihuje jedno zo 197 miliónov narodených detí. Od roku 1931 je zaznamenaných len 43 podobných prípadov. Rodičia sa skontaktovali s ďalšími rodičmi, ako majú ďalej postupovať. Plastickú operáciu malému chlapcovi ešte nechcú robiť a počkajú keď bude dospelý aby sa rozhodol sám. Príbeh o beznosom chlapčekovi sa okamžite začal šíriť po internete.

Timothy Eli Thompson, dieťa bez nosa, bez nosa, Timothy Eli Thompson

Sharon Steinmann / AP

Known as congenital arhinia, the malformation is extremely rare.

Sharon Steinmann / AP

Internetom sa začali šíriť aj rôzne posmešky zo strany diskutujúcich, ako napríklad pozrite sa na malého Lorda Voldemorta. My si naopak myslíme, že Eli je veľmi krásne dieťatko. Prajeme mu veľa šťastia do života.

Timothy Eli Thompson, dieťa bez nosa, bez nosa, Timothy Eli Thompson

Meanwhile, on Monday, Eli got to go home.

Sharon Steinmann / AP

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Každé malé dieťatko je bez rozdielu krásne a potrebuje od svojich rodičov lásku. Podobne, ako malý..." />