Mladý muž splnil sľub kamarátke s Downovým syndrómom a šli na stužkovú

Keď boli Ben a Mary ešte mladí, sľúbil ešte malý Ben svojej kamarátke s Downovým syndrómom, že s ňou pôjde na stužkovú a tohto sľubu sa nechcel vzdať. 

Pamätáte sa na svoj stužkovú s? Aká bola? Pre väčšinu ľudí to je aj zároveň vstup do dospelosti. V jednej miestnosti sa stretnú učitelia, rodičia a študenti. Spoločne sa tak zabávajú a oslavujú. Keď chodil Ben s Mary ešte do základnej školy sľúbil jej, že ju zoberie na maturitný ples, niečo podobné ako naša stužková. V detstve si dávame rôzne sľuby, ktoré sa nie vždy naplnia, ale Ben nebol z tých, čo ich nechcú dodržať.

O pár rokov sa ich cesty rozdelili a každý začal chodiť na inú strednú školu. Ben Mooser bol populárnym hráčom futbalu, takže by o partnerku na maturitný ples nemal mať problém. Každá na škole by s ním rada šla ako jeho doprovod. On sa ale rozhodol inak.

Pretože mali stužkovú v ten istý deň, rozhodol sa Ben ani na tú svoju neísť. Vybral si svoju Mary, pre ktorú chcel vykúzliť najkrajší okamih v jej živote.

„Ben dával na Mary stále pozor a stále ju ochraňoval aj keď z nej malé deti robili niekedy srandu. Som hrdá, že ich môžem opäť spolu vidieť,“ povedala ch bývalá učiteľka zo základnej školy, ktorá sa tiež prišla pozrieť na ich  ples.

 

Zdroj: www.brightside.me

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Keď boli Ben a Mary ešte mladí, sľúbil ešte malý Ben svojej kamarátke s Downovým syndrómom,..." />
error: