Servírka darovala svojmu najvernejšiemu a chorému zákazníkovi svoju obličku

Mariana Villarre pracuje ako čašníčka v reštaurácií s názvom Hooters, kde sporo oblečené mladé ženy roznášajú americkej špeciality. Jeden z častých hostí, Don Thomas, ktorý do reštaurácie pravidelne chodil, potreboval nájsť vhodného darcu obličky, vďaka ktorému by mohol žiť. Jeho orgány totiž začali zlyhávať. To sa mu nakoniec aj podarilo. 

Pohľadná Marianna Villarre, ktorá pracovala v reštaurácií až tri roky si Dona veľmi obľúbila. Po tom čo jej zomrela babička s ktorou mala krásny vzťah sa rozhodla urobiť dobrý skutok. Don bol vojnovým veteránom a keď sa dozvedela že potrebuje obličku, išla ba vyšetrenia aby zistila či bude vhodným darcom. Dostala nakoniec kladnú odpoveď.

Foto: Mirror

Minulý piatok tak dodržala svoj sľub a otcovi dvoch detí venovala jednu zo svojich obličiek. Lekári by nemohli byť šťastnejší. Don Thomas prvýkrát po piatich rokoch môže sám chodiť na toaletu. „Je to neskutočné. Som šťastný, že mi Mariana dopriala opäť dôstojný život. „Mariana sa vďaka svojmu hrdinskému činu stala internetovou senzáciou. Predovšetkým potom, čo zverejnila, že za svoju obličku nedostala žiadny finančný obnos.

Foto: Mirror

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Mariana Villarre pracuje ako čašníčka v reštaurácií s názvom Hooters, kde sporo oblečené mladé ženy roznášajú..." />