7 vecí, ktoré si na ženách všimnú muži ako prvé a milujú ich na vás

Zaujímalo vás, čo si ako prvé všimnú na ženách muži? Stránka en.amerikanki.com prišla so siedmimi bodmi, ktoré vám to povedia.  V skutočnosti to ani nie je ani tak ťažké uhádnuť. Skúste sledovať akéhokoľvek muža vo chvíli, keď sa stretne so ženou a zistíte to. A ak nemáte chuť, čas alebo náladu to zisťovať samy, tu je pár vecí, ktoré vám to uľahčia. 

1. Úsmev

Krásny úsmev je to, čoho si muži na žene všimnú ako prvé. Usmievavá žena je totiž považovaná za oveľa atraktívnejšiu a prístupnejšiu, pretože úsmev je signálom šťastie a optimizmu. Pre mužov je oveľa jednoduchšie začať konverzáciu so ženou, ktorá sa usmieva. Pravdou je, že toto nemohlo byť prekvapením, pretože každý sa predsa radšej pozerá a baví s usmievavým človekom. Ale u mužov to nie je len o tom. Muži sú po boku usmievavejšej ženy sebaistejšií a mužnejší. Okrem toho s úsmevom budete optimisticky nákazlivá: Usmejte sa vy a na oplátku sa bude usmievať aj on.

Navyše niekoľko štúdií preukázalo, že úsmev stimuluje niekoľko ďalších pozitívnych reakcií. Keď muž prvýkrát stretne ženu, všimne si hneď jej úsmevu. Usmievajte sa častejšie, pretože nikdy neviete, kto sa do Vášho úsmevu zamiluje. Len sa uistite, aby ten úsmev bol pravý a nie hraný, preto sa usmievajte len vtedy, ak máte pocit, že to tak naozaj cítite. Umelý úsmev ide poznať, nevytvorí tie roztomilé vrásky, ktoré sú znakom úprimného a prirodzeného úsmevu. Pamätajte na jedno: Váš smiech poukáže na to, že ste spokojná a šťastná – pozitívny vzhľad si získa ľudí najviac.

2. Oči

Je snáď jasné, že každý počul vetu: „Oči sú oknom do duše.“ A je pravda, že oči nám o človeku prezradia veľa – vďaka nim zistíte, kedy človek klame a hovorí pravdu. A vaše oči môžu na mužov pôsobiť rovnako ako magnet. 70% mužov venuje najskôr pozornosť očiam. Nie, nie sú tým myslené „oči“ na Vašom hrudníku. Správny make-up môže vaše oči rozžiariť a urobiť ešte príťažlivejšie – ale žiadne preháňanie! A ak ho chcete trochu prilákať, skúste po dobu niekoľkých sekúnd udržať očný kontakt – zistíte tak aj, či to s Vašou známosťou má alebo nemá cenu v budúcnosti.

3. Vlasy

Áno, zdravých a krásnych vlasov si muži tiež všímajú. Takže verte tomu, že všetky tie hodiny strávené u kaderníka, neprídu nazmar. Mnoho mužov si myslí, že zdravé, lesklé a elegantné vlasy sú znakom zdravia a mladosti. Tiež je dôležité vedieť, že muži sú radi so ženou, ktorá má prírodné a jemné vlasy, ktoré voňajú.

Je fakt, že väčšina mužov má rada dlhovlasé ženy, ale je veľa žien s výraznou farbou vlasov alebo krátkym zostrihom a sú nádherné! Ak sa cítite sebaisto s takými vlasmi, aké máte, nemeňte ich, hlavné je, že sa vo vašom zostrihu budete cítiť skvele. A ešte jedna vec: presvedčte sa, že Vám zostrih, ktorý máte, sadne.

4. Váha

Áno, je to tak – veľa mužov si váhy všíma. A asi to znie povrchne, ale v skutočnosti to dáva zmysel. Asi ste už počuli, že väčšina mužov preferuje ženy s krivkami. Muži sa radi zameriavajú na nohy a stehná, čo môže byť problém, pretože Vy potom možno začnete pochybovať sama o sebe, že asi nie ste dostatočne krásna, ale v skutočnosti vás muž nesúdi, keď sa pozerá, len si všíma.

Ak držíte hladovku, počúvajte – konečne môžete dýchať s úľavou, pretože s diétami a hladovkami môžete prestať! Štúdie preukázali, že veľa mužov nemá rado vychudnuté ženy. Majte svoju váhu, v ktorej sa cítite pohodlne a tej sa držte. Nedržte diéty! Jedzte zdravé jedlá, cvičte a nebudete sa musieť starať o Vašu váhu. Ak sa mu nepáči vaše telo, neberte to osobne – pravá láska predsa nepozná medze. Ak sa zamilujete do niekoho, komu sa nepáči Vaša váha a naviac Vám to ten človek povie – nestojí za Váš čas!

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Zaujímalo vás, čo si ako prvé všimnú na ženách muži? Stránka en.amerikanki.com prišla so siedmimi bodmi, ktoré..." />