Sestrám sa podarilo poraziť agresívne Akné: Po tejto zmene prišlo zlepšenie!

Nina a Randa Nelson – dve dvojičky ktoré sa vo svojom voľnom čase venujú youtube tvorbe, blogovaniu, spievaniu a herectvu. Obidve sa snažia poradiť si s menším problémom. Keď sa potrebujú prezentovať musia sa cítiť sebavedomo a šťastne. Potrebujú mať bezchybnú pleť. Čistá pleť je luxus ktorý si musia dovoliť. Vyskúšali rôzne prírodné aj chemické prípravky ale vylepšenie sa nestalo.

Zdroj: Daily Mail

9401e18543dbb9d81efa6b9f332b523b
Dievčatá sa snažili o všetko aby ich akné zmizlo.  Hoci boli 22-ročné dievčatá so svojou celou rodinou vegetariáni, ukázalo sa, že problém je práve v strave! Jedli priveľa tučných potravín, ako napríklad avokádo, sójové mlieko a maslo a ďalšie sójové výrobky. Všetky tieto potraviny na čas úplne vylúčili. Výsledky sa dostavili rýchlejšie ako očakávali! Nastalo prekvapenie keď prišli výrazne zlepšenia. Prestali pribúdať nové bolestivé vredy a pleť sa začala hojiť. To ich však začalo motivovať a novému stravovaniu úplne podľahli.

Aký je ich jedálniček?
Podľa výživového poradcu majú zložený špeciálny jedálniček, v ktorom prevláda hnedá ryža s množstvom zeleniny, celozrnná pšenica, ryža, cestoviny , zemiaky, sladké zemiaky, rôzne druhy fazule a prírodné koreniny. Samozrejme konzumujú aj ovocie – čerstvé aj sušené, a pravidelne pijú kombinácie smoothies.

Dôkaz na miesto sľubov? Nech sa páči v priložených fotografiách. Ak si chcete zlepšiť pleť musíte experimentovať a hľadať to svoje správne stravovanie pri ktorom uvidíte výsledky a cítite sa dobre.

Neskutočné agresívne vyrážky im bránili žiť plnohodnotný život.

154a13595d701d9ba5fe2cb8d5c956e7

Nekonečný boj s akné a výsledok :)

2aaf0c5037349b82262d21db648c2f2c

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Nina a Randa Nelson – dve dvojičky ktoré sa vo svojom voľnom čase venujú youtube tvorbe,..." />