Smutný a pravdivý príbeh, že psíkovia nie sú hračkami, ktorých sa len tak môžete zbaviť

Milá maminka, milý ocko.

Dnes som umrel. Mali ste ma už dosť a odniesli ste ma do útulku. Útulok bol ale preplnený a nebolo v ňom pre mňa miesto. Teraz ležím v čiernom igelitovom vreci na skládke. Moje vodítko, ktoré ste tu nechali, teraz dostane nejaký iný psík. Môj obojok bol príliš špinavý, ale pani mi ho dala dole ešte pred tým, ako ma poslala za dúhový most. Mohol som byť ešte doma, ak by som nerozžul tú topánku? Nevedel som, čo to je, ale bolo to kožené a ležalo to na zemi. Len som sa hral, aby mi rýchlejšie ušiel čas, ktorý som mal stráviť bez vás, pretože ste mi zabudli dať hračky.

www.funelf.net

Mohol som byť ešte doma, ak by som bol čistotnejší? Keď ste mi namočili ňufák do toho, čo som urobil, hanbil som sa, že som to vôbec urobil. Je veľa kníh a cvičiteľov, ktorí by vám ukázali, ako ma naučiť pýtať sa von. Mohol by som byť ešte doma, ak by som nemal blšky? Bez prípravku proti blchám som ale nevedel, ako ich dostať z kožucha. Nemohol som sa ich zbaviť hlavne potom, ako ste ma nechali von na dvore niekoľko dní.

Mohol som byť ešte stále doma, ak by som neštekal? Len som Vám chcel povedať, že sa bojím…že sa cítim byť sám…že som tu…som TU! A chcem vám byť najlepším priateľom.

wallpaperscraft.com

Mohol som byť ešte stále doma, ak by som vás urobil viac šťastnými? Bitka ma ale nenaučila, ako to mám správne urobiť. Mohol som byť ešte stále doma, ak by ste si na mňa našli viac času, starali sa o mňa a učili ma návykom? Po prvom týždni ste už na mňa prestali dávať pozor a nevenovali ste sa mi, ale ja som venoval celý svoj čas čakaním na vašu lásku.

Dnes som umrel…

Zbohom maminka, zbohom ocko.

S láskou Váš psík.

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Milá maminka, milý ocko. Dnes som umrel. Mali ste ma už dosť a odniesli ste ma..." />