Tento zdravý levanduľový nápoj vás zbaví úzkosti a bolesti hlavy

Priznajte si to, každý z času na čas trpí bolesťou hlavy alebo pocitom úzkosti, ktorý je tretím najčastejším psychickým problémom na svete. Najčastejšie siahneme po medikamentoch, ktoré síce majú okamžitý účinok, no z dlhodobého hľadiska nie sú účinné tak, ako by sme si želali.

Avšak úzkosť a bolesť hlavy je možne liečiť aj naturálnějším, prirodzenejším spôsobom, ktorý má rovnaké a dokonca lepšie účinky, nakoľko je minimálna pravdepodobnosť vedľajších účinkov na rozdiel od farmaceutických výrobkov.

Táto levandulová limonáda je nie len výborný liek na tieto ťažkosti ako je bolesť hlavy a úzkosť ale priam aj výborne chutí.

Olej z levandule resp. levanduľový olej je jeden z nejlepších a najsilnejších prírodných olejov, ktorý preukazuje množstvo zdravotných a wellness benefitov. Jeho zloženie je komplexná štruktúra, ktorá pozostáva z viac ako 150 aktívnych prvkov. Naviac má výborné antibakteriálne, detoxikačné a antiseptické účinky.

Ako si pripraviť tento výborný a zdravý nápoj?

Ingrediencie:

  • šálka medu
  • kvapka esencialného levandulového oleja
  • 6 organických, olúpaných citrónov (vyštavených)
  • 12 šálok čistej vody

Spôsob prípravy:

Tento nápoj je extrémne jednoduchý na prípravu. Čo potrebujete je všetko to spolu zmiešať. Potom to nechajte chvíľu odpočívať a môžete podávať najlepšie v skleněných pohároch s kockami ľadu.

Vychutnajte si tento prírodný nápoj a verím, že bude úspešný pri boji s bolesťou hlavy a úzkosťou.

this-lavender-lemonade-recipe-will-get-rid-of-anxiety-and-headaches

zdroj:healthyfoodhouse.com

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Priznajte si to, každý z času na čas trpí bolesťou hlavy alebo pocitom úzkosti, ktorý je tretím..." />