Toto je najviac fit babka, ktorú ste videli. A dnes oslavuje 80 rokov

Veľa ľudí sa každý týždeň pokúša začať nový a lepší život. Ak aj vy prokrastinujete, mali by ste spoznať Ernestine Shepherd z Baltimoru, ktorá je najstaršou bodybuilderkou sveta. Nedávno oslavovala 80 rokov, avšak stále sa zúčastňuje súťaží a maratónov. Má postavu ako 20-ročná.

Ernestine o sebe prezradila, že celý život nebola veľmi aktívna a neznášala akúkoľvek fyzickú aktivitu. Do formy sa snažila dostať spolu so sestrou až v 56. rokoch. Obe sa zamilovali do aerobiku a začali v ňom aj súťažiť. v 2010 sa Ernestine dostala do Guinessovej knihy rekordov ako najstaršia bodybuilderka.

Svoj deň začína o 3:00 ráno meditáciou a následne joggingom. O 8 má tréning a do postele chodí večer už pred 22 hodinou. Pre rodinu varí Ernestin milujúci manžel, za ktorého je vydatá už 60 rokov. Jej strava je zložená z ryže, kuracích pŕs, gaštanov, cereálií, vajíčok a veľkého množstva vody.

Ernestine uisťuje ľudí, že o svoje telo sa môžete začať starať kedykoľvek. Najťažšie je zostať sám sebe najväčším fanúšikom. My v Chilline sme naozaj fascinovaní touto úžasnou ženou, ktorá je silná a neskutočne charizmatická. Preto sa na ňu pozrite.

Zdroj: Ernestine Shepherd/Facebook, ernestineshepherd.net
Foto: Ernestine Shepherd/Facebook

zdroj: brightside.me

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Veľa ľudí sa každý týždeň pokúša začať nový a lepší život. Ak aj vy prokrastinujete, mali by ste..." />