Čím múdrejšia žena, tým zložitejšia cesta na nájdenie si muža

Viete že ste kočka, však?

Ste šikovná, úspešná, pekná, vtipná a máte kopu úžasných zážitkov. Spolu dokopy to z vás robí zaujímavú osobu. Vieme, že niekde vo vnútri to o sebe viete, ale nedostatok mužskej pozornosti vás prinútil na to zabudnúť, tak sme vám to chceli pripomenúť.

Z nejakého dôvodu, aj keď ste plná sebaistoty a inteligencie, ste stále single. V takomto prípade sa može dokonca stať, že sa sa budete chcieť  zmeniť len kvôli tomu, aby ste mali u mužov väčší úspech. Našťastie to by nebola vaša chyba.

Hoci ma väčšina mužov rado predstavu o šikovnej, silnej žene, so žiadnou neboli na rande. Na nedávne pozorovanie sa zavolali študentov vysokej školy do triedy, aby si spolu s jednou študentkou napísali test.  Po rozdaní výsledkov sa testujúci opýtali mužov, či považujú študentku za atraktívnu a chceli by s ňou výjsť niekam von.

Muži, ktori si mysleli, že mala viac bodov z testu ako oni, ju považovali za menej atraktívnu a prejavili menší záujem o rande.

Aj keď su tieto hodnotenia naozaj nepríjemné a trochu smutné, nie je dôvod na paniku.

Prečo by ste chceli randiť s mužom, ktorý je zastrašený vaším úžasným rozumom? V konečnom dôsledku im môžete poďakovať, za to, že sa s vami ani nepokúšali na to rande ísť, pretože vedeli, že to nezvládnu.

Takže pokračujte v tom, čo robíte a verte, že ten správny príde, keď k tomu má prísť. Hoci to znie ako klišé, no určite aj vy sama uprednostníte prirodzený priebeh vecí, ako keby ste mali robiť niečo z núdze. Každý vie, že z toho nemôže vzniknúť nič perspektívne.

 

zdroj: www.yourtango.com

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Viete že ste kočka, však? Ste šikovná, úspešná, pekná, vtipná a máte kopu úžasných zážitkov. Spolu..." />