11 znamení, prečo by ste ju nikdy nemali nechať ísť

Občas stretneme ženu, z ktorej sa vykľuje tá, ktorú sme celý čas hľadali – ženu našich snov. Takéto stretnutia sú často úplne  nečakané, no napriek tomu nás zmenia navždy.

Príroda zariadi, že dva úplne kontrastné protiklady sa spoja a vytvoria dokonalý celok. Hľadanie druhej polovice sa často stáva veľmi náročná cesta. To, či ste našli svoju chýbajúcu polovicu vám naznačí týchto 11 bodov. Ak máte šťastie a prídete na to včas, držte sa jej tak silno ako sa len dá a nikdy ju nenechajte ísť.

Podporuje vás

Každý muž potrebuje ženu, ktorá je múdra a pomôže mu dostať sa cez ťažkosti k úspešnému životu. Nie márne sa hovorí, že za každým úspešným mužom stojí žena. Bez ženy sa z muža často stáva egoista. Žena prinesie zmysle a smer jeho života a poskytne mu múdrosť.

Je krásna

Krása spočíva v oku pozorovateľa. Ak je najkrajšia žena, ktorú ste kedy videli – záleží len na vašom vkuse a nikoho iného – držte sa jej. Existujú ľudia, ktorý venovali príliš veľkú pozornosť názoru niekoho iného na fyzicky vzhľad a to ich odradilo od toho čo sa im páčilo a dali až príliš veľký dôraz na samotnú myšlienku, že vonkajšia krása je dôležitejšia. Ľudia by sa nemali hanbiť za to, čo sa im v skutočnosti páči. Najdôležitejšie je to, aby ste vedeli prísť na to, čo sa páči práve vám.

Je milá a pozorná

Ak žena nemá dobré a nežné srdce, čo je pre ňu zmyslom života? Žena vášho života by mala byť taká, ktorá na vás dohliada v každom zmysle slova.

Je energická

Niekedy je život komplikovaný. Niekedy môže byť nudný a monotónny. Ženy nie sú len od toho aby rozptýlili  mužov od toho všetkého. Napriek tomu je viac ako pravdepodobné, že sa budete cítiť šťastnejší so ženou, ktorá je energická a hľadá dobrodružstvo.

Miluje vás z celého srdca

Je to nepochybne tá najdôležitejšia vec. Keď žena niekoho miluje, miluje celým svojím srdcom. Ak zistíte, že vás žena takto miluje, našli ste ten najcennejší poklad, aký vám svet môže ponúknuť.

Vie ako dôjsť ku kompromisu

Často sme spokojný s tým, ako veci sú a nie sme otvorení niečo zmeniť. Samozrejme, nájsť ženu, ktorá je pripravená spraviť kompromis je len polovica bitky – vy taktiež musíte byť rovnako otvorení kompromisom. Úspešný vzťah je postavený na kompromisoch, nemáte inú možnosť ako to prijať ak chcete vydržať vo vzťahu.

Vďaka nej máte pocit, že ste na tom správnom mieste

Budete vedieť, že ste zaľúbení do niekoho, keď budete mať pocit, že ste našli miesto na tomto svete po prvýkrát vo svojom živote. Ste tam, kde ste mali byť a nepotrebujete nič a nikoho iného. Ak vidíte ako sa vaša duša odráža v jej očiach, ste doma. Tak prečo by ste mali ísť niekde ďalej?

Je viac než šťastná z toho, že vám môže povedať že sa mýlite

Každý muž potrebuje ženu, ktorá mu dá vedieť, že koná zle. Muži majú tú zvláštnu schopnosť robiť zlé, naozaj zlé rozhodnutia. Keď zistíte, že žena, ktorá vás udrží na správnej ceste a povie vám, keď robíte niečo zlé, váš život môže byť lepší – aj keď niekedy je to frustrujúce.

Má silu charakteru

Všetci sme hľadali niekoho, kto spĺňa našu predstavu o dokonalej žene, ale u každého to znamená niečo iné, kombináciu sily a ženskosti. Žena s pevným charakterom je presne to, čo každý muž potrebuje. Sila a ženskosť sú vlastnosti, ktoré nie sú v rozpore, v skutočnosti môžu byť kombinované ideálnym spôsobom.

Je vášnivá

Život naplnený vášňou je jediný, ktorý stojí za to žiť. Cítiť plameň vášne bez toho aby ste to vyjadrili je nemožné. Vášeň funguje len vtedy, keď je vyjadrená medzi dvoma ľuďmi. Ak ju žena nemá, vo vašom vzťahu naozaj niečo dôležité chýba.

Znamená pre vás všetko

Často, keď sme zaľúbení je takmer nemožné vysvetliť prečo. Dôležité je, že nepotrebujete žiaden dôvod. Milujete ju a neviete si predstaviť život bez nej. Nenechajte ju ísť. Mali by ste si uvedomiť, ako veľmi pre vás znamená. Niekedy to ľudia nevedia, kým nie je neskoro. Stále dúfame v tom ak sme spravili niečo zlé, že dostaneme druhú šancu, no je to hop alebo trop. Taká istá pravdepodobnosť je, že práve tú poslednú šancu už nedostaneme. Naozaj ju môžete stratiť a potom to budete ľutovať po zvyšok svojho života, pretože tú najdôležitejšiu vec svojho života ste si nechali prekĺznuť pomedzi prsty. Neriskujte to.

zdroj: brightside.me

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Občas stretneme ženu, z ktorej sa vykľuje tá, ktorú sme celý čas hľadali – ženu našich snov...." />