Malé tajomstvo na výchovu dieťaťa od princa Williama. Tak hovoria so svojim potomkom a funguje to !

Každý rodič má svoje vlastné spôsoby a triky, ktoré aktívne využíva pri výchove svojich deti. A to je úžasne, pretože to je spôsob, ktorým si vytvárajú svoje vlastné rituály a spôsobia tým to, že si so svojimi deťmi rozumejú svojím vlastným spôsobom.

Dnes by sme vám chceli povedať o skvelom triku od princa Williama, ktorý vám môže pomôcť k tomu, aby ste si boli so svojimi deťmi bližší.

Ak sa pozriete na fotku princa a jeho 3-ročného syna Georga, môžete si všimnúť, že vojvoda z Cambridge často kľačí alebo čupí pred svojím synom.

Foto – na krstinách princeznej Charlotte

© Splash News/EAST NEWS

Blízko veľmi hlučnej helikoptéry

Na stretnutí s prezidentom USA Obamom počas jeho návštevy Kensingtonského paláca

Raz ho za to dokonca kráľovná pokarhala, počas formálneho podujatia, ktorého sa zúčastnilo veľké množstvo dôležitých ľudí. Akokoľvek experti tvrdia, že všetci rodičia by si mali vziať príklad z tak jednoduchého triku.

Ak si čupnete alebo kľaknete pred svoje dieťa, môžete mu pozerať priamo do očí. Experti tento spôsob nazývajú aktívna načúvacia technika a ukazuje deťom, že to čo hovoria je pre rodičov naozaj dôležité. Zároveň sa tým vybuduje väčšia dôvera a pomôže im to v ich spoločnej komunikácii aj v tých najťažších situáciách.

Samozrejme, je na to potrebne viac ako len to, že si pred svoje dieťa pokľaknete aby ste počuli čo vám vaše dieťa hovorí. Psychológovia zároveň odporúčajú, aby rodičia prestali robiť čokoľvek čo robia a túto chvíľku venovali svojím deťom aby sa s nimi trochu porozprávali a venovali im svoju pozornosť.

Takže, nabudúce ak vás váš drobec požiada o trochu pozornosti, pokúste sa si k nemu sadnúť a počas rozhovoru pozerať si rovno do očí. Je to jednoduché a naozaj to vylepšuje vzťah, a áno je to potvrdené aj mladou kráľovskou rodinou.

Pod videom: toto je to karhanie ktoré som spomínal vyššie.

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Každý rodič má svoje vlastné spôsoby a triky, ktoré aktívne využíva pri výchove svojich deti. A to je..." />