12-ročné dievča, ktoré zabilo zviera len tak pre zábavu a ešte aj vedľa neho pózuje, sľubuje, že nikdy neprestane

Máme pocit, že opakovanie niečoho, čo je dávno zrejmé je naozaj nepotrebné, avšak aj napriek tomu to urobíme -zabíjanie zvierat pre zábavu je absolútny nezmysel.

Pózovanie vedľa zastreleného zvieraťa, ktoré bolo iba chvíľu predtým chytené do pasce prípadne priamo zastrelené, nie je nič, na čo by mal byť niekto hrdý.

Aryanna Gourdin, 12-ročné dievča, ktoré zabíja zvieratá pre trofeje vyhlásila, že nikdy to neprestane robiť, hoci tvrdí, že zvieratá miluje.

Mladá dievčina zverejnila na Facebooku fotografie všetkých zvierat, ktoré zabila. Naposledy to bola žirafa z Južnej Afriky.

Ide o obrázky, na ktorých pózuje vedľa nádherných stvorení  a na jednom z nich dokonca drží srdce žirafy. Tento obrázok zožal obrovský úspech.

„Som lovkyňa a bez ohľadu na to, čo mi ľudia povedia, nikdy s tým neprestanem,“ povedala. „Je to niečo, čo milujem a čo si užívam a chcem,aby aj ostatní videli a zažili to, čo aj ja. Na poľovačku chcem vziať aj jednu ženu a dieťa, aby mali aj oni rovnakú skúsenosť. Je to proste úžasné.“

„Tiež milujeme zvieratá. Avšak aj lov. Nikdy by som sa toho nevzdala.“

Je absurdné tvrdiť, že milujú zvieratá a zároveň nabádať iných, aby ich zabíjali tiež.

Podľa Aryanny bola žirafa, ktorú zastrelila stará a zjavne nebezpečná pre iné z jej stáda. Preto jej ospravedlnenie za to, že zabila jednu bola vlastne ochrana ostatných, aby prežili.  Taktiež dodala, že mŕtve zviera poskytne potravu pre detské domovy a obyvateľov okolitých dedín.

„Zabíjanie pre trofeje je kruté a nemá nič spoločné s podporou vytvárania rezervácii v Afrike.“ tvrdí Masha Kalinina, špecialistka na medzinárodnú obchodnú politiku . „Ľudskosť a súcit je najlepší príklad toho, čo môžme zanechať ďalším generáciám.“

„Zabíjanie pre trofeje s cieľom rýchleho zisku však spôsobí dlhodobú škodu a stratu, nielen v zvieracom svete, ale takisto ohrozuje miestnu ekonomiku.“

Aj napriek negatívnym reakciám na obrázky mladej dievčiny, tá neustále tvrdí, že vo svojej záľube bude pokračovať aj so svojim otcom. Takisto dodala, že je hrdá na to byť lovkyňou a nikdy sa za to nebude nikomu ospravedlňovať.“

Zdroj: http://www.theladbible.com/

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Máme pocit, že opakovanie niečoho, čo je dávno zrejmé je naozaj nepotrebné, avšak aj napriek tomu..." />