17 ročné dievča s rakovinou urobilo silné rozhodnutie po tom, čo jej vypadali všetky vlasy

„Rakovina mi nezabránila byť princeznou.” To je správa od 17 ročnej Andrey Salazar. Pozrite sa na fotografie. Nikto jej nemôže oponovať.

Andrea, ktorá žije v Texase prišla o vlasy počas chemoterapie. Diagnostikovali jej druhé štádium  sklerózy Hodgkinovho lymfómu. Liečba mladé dievča zasiahla natoľko, že sa začala cítiť menejcenná a pripadala si, že je ostatným na obtiaž. Jej mama sa rozhodla zdieľať dcérin príbeh s rôznymi modelingovými agentúrami. Fotograf jednej z nich dokázal perfektne zachytiť Andreinu prirodzenú krásu. Fotografom bol Gerardon Garmendia, ktorý zachytil dievča na fotkách, uvedených nižšie. Jednu fotografiu zdieľal na sociálnej sieti Twitter a doteraz má 200 000 like-ov.

„Táto cesta ma naučila milovať a akceptovať samu seba takú, aká naozaj som a ako vyzerám.,” napísala Andrea na Facebooku. „Vlasy na niekoho hlave nehovoria o človeku aký je. Všetky dievčatá sú princezné a dnes sa cítim krásne vo všetkých smeroch.“

„Neexistujú žiadne vedľajšie účinky,” povedala Andrea.

„Netušila som, že mám rakovinu, kým som sa v jedno ráno nezobudila s tým, že som sa zle vyspala a bolí ma krk.“

„O pár minút na to, som si na krku nahmatala veľkú guľku.”

Lekári jej diagnostikovali druhé štádium  sklerózy Hodgkinovho lymfómu. 

„Pred chemoterapiou som bola sebavedomá osoba, no keď mi začali vypadávať vlasy a pozrela som sa na seba do zrkadla, nemohla som sa cítiť sebavedomo. Veľmi ma to zasiahlo. ”

„ Potom som si uvedomila, že nemám dôvod sa za to ako vyzerám hanbiť. Mala by som byť na seba hrdá.“

„Nie je to len o mojom zovňajšku. Je to aj o tom, čo mám vo vnútri. To je to pravé, čo robí fotografie oduševnenými aj bez parochne.“

“ Kvôli rakovine som neprestala byť princezná.“

Nie je možné nesúhlasiť!

info: Facebook | Twitter | Gerardo Garmendia

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
„Rakovina mi nezabránila byť princeznou.” To je správa od 17 ročnej Andrey Salazar. Pozrite sa na..." />