Rodina ho po narodení opustila. On sa však nevzdal a stal sa hrdinom

Život Jono Lancastera je pretkaný mnohými nepríjemnými zážitkami. Prvým z nich je ten, že Jono je narodený s veľmi vzácnou genetickou chorobou, ktorá sa nazýva Treacher Collins Syndróm. Druhou nepríjemnosťou je to, že ho kvôli jeho zjavu opustila vlastná rodina.

Jono Lancester je však veľký bojovník. Nepoddal sa chorobe ani nepríjemným rodinných zážitkom, a začal bojovať o svoje miesto vo svete. Zmenilo sa naozaj veľa, hlavne k lepšiemu. V dnešných dňoch Jono pracuje s malými deťmi, ktoré postihla rovnaká vzácna choroba. Prichádza postupne do rodín a pomáha ako deťom, tak i jej rodičom. Sám sa zveril, že toto konanie je jeho poslaním a určitou úlohou od Boha, ako pomôcť ďalším ľuďom spojených s touto chorobou .. Presvedčte sa sami, ako čarovné sú detské úsmevy jednotlivých navštívených detí.

Aké sú vaše dojmy, keď sa pozeráte na toto video? Radi by sme to od vás počuli, tak nám ich napíšte do komentárov nižšie. A ak sa vám tento článok páčil, nezabudnite stlačiť tlačidlo „To sa mi páči“ a ZDIEĽAJTE to so svojimi priateľmi a príbuznými na Facebooku!

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Život Jono Lancastera je pretkaný mnohými nepríjemnými zážitkami. Prvým z nich je ten, že Jono je..." />