Ako v 45-ke vyzerať na 30? Stačí, keď si vždy pred jedlom dáte toto

Chcete spoznať recept na úžasný liek, ktorý sa postará o vašu mladosť? Ponúkame vám elixír otestovaný mnohými ženami – stačí, ak pred každým jedlom skonzumujete 1 lyžičku chutnej zmesi a mladší vzhľad na seba nenechá dlho čakať.

Med, citrón, olivový olej sú jedinečnou kombináciou najužitočnejších produktov, z ktorých každý má liečivé vlastnosti.

 1. Citrón – nezameniteľný zdroj organických kyselín a vitamínu C. Používa sa na liečbu prechladnutia, porúch metabolizmu, nadváhy a avitaminózy. Citrón si nájde uplatnenie aj v kozmetickej oblasti na upokojenie, omladenie a hydratovanie pokožky.

лимон

 1. Med má najsilnejšie antiseptické a antibakteriálne vlastnosti a práve preto sa používa na liečbu mnohých ochorení. Obsahuje vitamíny a stopové prvky, ktoré poskytujú maximálnu výživu pokožke, vlasom a celému organizmu.

мёд

 1. Olivový olej v sebe skrýva prírodné antioxidanty a mastné kyseliny prispievajúce k normalizácii metabolizmu a zabráneniu vnútorného aj vonkajšieho starnutiu tela.

оливковое масло

Kombinácia medu, citróna a olivového oleja sa často nazýva elixír mladosti. Použitie tejto zmesi má priaznivý vplyv na zdravie pokožky, vlasov a stav celého organizmu. Pripravte si ho aj vy!

Ingrediencie

 • 100 ml citrónovej šťavy
 • 200 g medu
 • 50 ml olivového oleja

Postup

 1. Vytlačte si čerstvú šťavu z citrónu.

сок лимона

 1. Vezmite si olivový olej lisovaný za studena a primiešajte ho k šťave.
 2. Následne pridajte prírodný kvetový med.
 3. Všetky zložky premiešajte tak, aby vám vznikla homogénna zmes.

готовая смесь

 1. Elixír udržujte na tmavom chladnom mieste.

Na výrobu môže použiť len extra panenský olivový olej – prvá várka za studena lisovaného oleja. Ďalšie varianty: druhé a tretie lisovanie je tvorené z olivových výliskov, ktoré sa použijú aj niekoľkokrát. Tieto druhy sú výrazne ovplyvnené zníženými čistiacimi vlastnosťami ako je to u extra panenského olivového oleja.

Pri každodennom používaní sa zlepší vaša imunita, prečistíte si cievy, posilníte funkciu gastrointestinálneho traktu, omladíte pokožku a zlepšíte celkový stav pleti.

Zmes konzumujte 3x denne 15-20 minút pred jedlom. Keď sa vám elixír mladosti minie, je potrebné, aby ste si urobili 6 mesačnú prestávku, počas ktorej je vhodné piť nápoj z medu a zázvoru.

Teplé nápoje zo zázvoru a medu ohrejú váš vnútrajšok, poskytnú energiu, bojujú s vírusmi a zápalom. Preto je ťažké nájsť lepší produkt na udržanie si zdravia, keď každý okolo vás kašle, kýcha a trpí horúčkou.

имбирный чай

Pripravte si tento obľúbený recept aj vy doma…

 1. Očistite a nakrájajte koreň zázvoru.

корень имбиря

 1. Zalejte ho vodou: 300-350 ml vody bude stačiť na 2 PL zázvoru.
 2. Hrniec s ingredienciami položte na oheň a nechajte povariť 20 minút.
 3. Následne na to dajte nápoj ochladiť a pridajte k nemu med podľa vlastných chuťových preferencií.

имбирный чай и мёд

 1. Nápoj pite 3-4x denne na prázdny žalúdok ako prevenciu pred respiračnými ochoreniami alebo v prípade, že si na sebe všimnete prvé príznaky nachladnutia. Nevynechajte ani konzumáciu kúskov zázvoru!

Jedinou kontraindikáciou užívania elixíru mladosti je neznášanlivosť jeho zložiek. Včelie produkty a citróny sú silné alergény, ktorých neopatrný príjem môže spôsobiť vyrážky, sčervenanie pokožky a nevoľnosť.

Zmes sa neodporúča konzumovať pri akútnych alebo chronických ochoreniach tráviaceho traktu, prítomnosti žlčových kameňov a hypertenzii.

foto:takprosto.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Chcete spoznať recept na úžasný liek, ktorý sa postará o vašu mladosť? Ponúkame vám elixír otestovaný..." />