Ľúbostný horoskop na rok 2017: čo môže očakávať každé znamenie horoskopu? Rozchod, alebo novú lásku?

Čoskoro príde Nový rok pod vládou Ohnivého kohúta. Tento vták sa vyznačuje divokou vznietlivosťou, impulzívnosťou, túžbou ovládať a nestálosťou. Z tohto dôvodu v osobnom živote mnohých ľudí dôjde k radikálnym zmenám v roku 2017.

O tom, čo pre teba pripravil vládca nasledujúcich 12 mesiacov, ti rýchlo rozpovie redakcia „Tak Jednoducho“ .

Horoskop lásky na rok 2017

 

  • Baran

Ohnivá povaha Barana bude v plnej harmónii s hostiteľom budúceho roku. Osobný život sa bude vyvíjať veľmi dobre. Budúci rok bude ideálnym na nadväzovanie vážnych vzťahov alebo pre vstup do manželstva.
Ale vzhľadom na nové romantické vzplanutia , si treba dávať pozor na svoj zovňajšok a zdravie.

 

 

 

  • Rak

 

Začiatkom tohto roka vodná povaha Rakov vstúpi do krutého boja s Ohnivým kohútom. Na budúci rok budú musieť vynaložiť množstvo síl, pretože mnoho milostných vzťahov bude viesť k rozpadu. Preto by mali Raci prehodnotiť svoj stav a zostať pri súčasnom vzťahu.

Nemali by klesať na duchu, pretože už v jeseni sa všetko usadí a ich osobný život nájde pokoj.

 

 

  • Lev

 

Rok Ohnivého kohúta bude pre Levov dobou dominancie na ľúbostnom poli. Každý vytýčený cieľ budú mať v zuboch. Ale v snahe o romantické dobrodružstvá by nemali zabúdať na už obsadené pozície v jeho osobnom živote.

 

  • Panna

 

Pre predstaviteľov tohto znamenia bude vernosť a oddanosť dôležitejšie ako vábivé a zaujímavé dobrodružstvá. Silné a sebavedomé Panny v budúcom roku nebudú hľadať nové známosti. Pre nich bude dôležitejšie zachovať, prehĺbiť a rozviť už existujúci vzťah.

 

  • Váhy

 

Obyčajne zdržanlivé a vyrovnané Váhy v budúcom roku všetkých prekvapia. Nahromadené emócie vyjdú na povrch. Budú oslňovať a obletovať predstaviteľov opačného pohlavia. Mnohé Váhy počas 12 mesiacov ukončia bývalé vzťahy a vytvoria si nové – pevnejšie a dlhodobé.

 

 

  • Škorpión

 

Zložitý a premenlivý charakter Škorpiónov zamieša v ľúbostných vzťahoch ako nikdy predtým. Veľká sebaúcta a egoizmus môže odradiť nové známosti od predstaviteľov tohto znamenia.

Preto Škorpióni, ak chcú zmeniť svoj osobný život, sa budú musieť zmeniť. To znamená, naučiť sa odpúšťať nedostatky a neúspechy a využívať pri tom zázraky trpezlivosti a diplomacie.

 

  • Strelec

 

Rok 2017 bude pre Strelcov na vysokej úrovni žiarenia v osobnom živote. V ľúbostnej oblasti v nasledujúcom roku bude obdobím v znamení krátkych románikoch a bolestných rozchodov.

Ich jasná tvorivá povaha najlepšie odráža horúci a temperamentný charakter Ohnivého kohúta. Zvlásť sa naplní v osobnom živote u predstaviteľov umenia.

  

 

 

  • Ryby

 

Studené Ryby dostanú v nasledujúcom roku vynikajúcu príležitosť naplniť svoj jednotvárny život sviežimi a jasnými farbami. V ich osobnom živote nastanú dramatické zmeny. Budú spojené s nečakaným stretnutím, ku ktorému dôjde v lete a celkom prevráti ich život.

V roku Ohnivého kohúta mnohé Ryby nájdu, aj keď nie celkom ideálnu, ale spriaznenú dušu.

Podľa čínskej astrológie bude rok Ohnivého kohúta plný stretnutí, cestovateľských a iskrenných udalostí. A na osud každého z nás bude mať obrovský vplyv stretnutia s novými ľuďmi. Takže sa pripravte na nové dobrodružstvá.

Želáme vám, aby ste v roku 2017 našli svoju novú lásku, alebo upevnili už existujúci vzťah. Podeľte sa o tieto informácie s priateľmi. Nezabudnite tento super horoskop zdieľať so svojimi priateľmi :) 

zdroj: takprosto

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Čoskoro príde Nový rok pod vládou Ohnivého kohúta. Tento vták sa vyznačuje divokou vznietlivosťou, impulzívnosťou, túžbou..." />