Rodičia si mysleli, že dieťa má len boľavé uši. Po stanovení diagnózy lekári začali panikáriť …

Keď si Katelyn Galeaová všimola zvláštneho správania svojho 5 mesačného synčeka Archieho, hneď vedela, že niečo nie je v poriadku. Lekár tvrdil, že sa jedná o infekciu ucha. Aj napriek tomu, že sa jej diagnóza nezdala, žena nechcela zbytočne panikáriť. Keď Archieho pusa začala modrať a na jeho tele sa začali objavovať tmavé škvrny, okamžite ho s manželom znovu zaviezli do nemocnice.

V nemocnici mu vykonali potrebné vyšetrenia a zistili, že chlapček má závažnú bakteriálnu infekciu. Meningokokovia vyvolajú vážne ochorenia len zriedka. Keď ale napadnú organizmus, je potrebné rýchlo konať. Dôležitá je každá minúta. Invazívne meningokoková infekcia môže človeka usmrtiť do 24 hodín. Okrem toho, že je veľmi ťažké ju identifikovať, liečba je agresívna a u bábätka, ako je Archie, môže spôsobiť trvalé následky.

Archie začal bojovať o život s časom. Bol to veľmi ťažký, zdĺhavý a náročný boj. Chlapec strávil v nemocnici niekoľko mesiacov. Aby mohli zaplatiť za liečbu chlapčeka, založili jeho rodičia konto na stránke GoFundMe.

Potrebovali 4000 eur nakoniec sa im podarilo vyzbierať oveľa viac! Po dlhých mesiacoch liečby si mohli konečne vydýchnuť. Stav Archieho sa stabilizoval. Chlapček strávil sviatky doma s rodinou. Mal obrovské šťastie!

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Keď si Katelyn Galeaová všimola zvláštneho správania svojho 5 mesačného synčeka Archieho, hneď vedela, že niečo..." />