11 neklamných znakov, že váš muž je pre vás ten pravý a úprimne vás miluje. Posledný bod je najdôležitejší

V tomto svete plnom ľudí je ťažké nájsť osobu, ktorá uspokojí potrebu vášho srdca a duše. Keď však takúto osobu nájdete, pocit šťastia je neopísateľný. Niekedy môžte hľadať roky. Cesta vzťahu nie je jednoduchá.  Občas sa stane, že vám niečo prekáža. Aký je teda recept na bezchybný vzťah? Ako spoznáte, že randíte so správnym človekom?

Prinášame vám 11 neklamných znakov, že vami vybraný muž je ten pravý.

Vždy vás pochváli a o vašich úspechoch hovorí každému. Keď vás povýšia,  alebo vyhráte lístky do kina, neodolá a povie to každému, hoci ste o tom neplánovali spomenúť ani slovo. Je to preňho dôležité. Naozaj dôležité.

Dokonca aj po rokoch chodenia pre vás robí malé hrdinské činy. Napríklad vás vezme na ruky, keď vás bolia nohy po celom dni v opätkoch a nevládzete urobiť už ani krok.

Nepokúša sa vás zmeniť. Pozná vaše chyby napr. že ste neporiadnejšia než on,  že vždy potrebujete nejakého domáceho miláčika, či že neviete variť. A všetko to, ba aj iné mu vôbec nevadí.

Source: unsplash.com

Chýbate mu. Nie je to len sladké spojenie, ktoré hovorí. Je to realita, ak sa dlho nevidíte.

Môžete pred ním plakať a nehanbíte sa za to. Vždy vie ako sa o vás postarať a vždy vás podporí a dá vám dobrú radu.

Keď sa priatelia sťažujú na svoje polovičky, ste ticho, pretože nemáte čím prispieť do debaty. Nechcete sa chváliť, ale vy sa nemusíte zaoberať niečim takým, pretože vaša polovička je proste skvelá.

Je blízky vašej rodine a vždy chce, aby ste s nimi udržiavali dobré vzťahy. Bez hanby zavolá vašej babičke alebo vášmu otcovi.  Idete na oslavu narodenín jeho brata, hoci tam nebude.

reestocks.org

Vaši priatelia sú aj jeho priateľmi. Zaujíma sa o nich. Ak má jeden z vašich priateľov zlý deň, navrhne vám, aby ste s ním strávili deň alebo ho pozvali von s vami. Ak nepočul o niekom z nich už dlhšiu dobu, opýta sa, ako sa im darí.

Povie vám, že ste nádherná. A to dokonca v deň, keď ste si neumyli vlasy alebo ste sa nenalíčili, či neprezliekli si spodnú bielizeň.

Robíte veci spolu bez toho, aby ste sa permanentne hádali. Napr. cestovanie sa nezmení na katastrofu už pri balení.

Je zvyknutý na to, že sa dokážete niekedy poriadne nahnevať. Rozumie, že všetci sme len ľudia a prežívame aj krušné chvíle. Jediná vec, ktorá ho trápi je tá, že ste smutná a želá si, aby ste taká už viac neboli.

Zapamätajte si, že vzťah je dvojsmerná cesta. Nemali by ste iba očakávať nádherné a ohromujúce skutky. Mali by ste ich aj činiť.

reestocks.org

Zdroj: brightside.me

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
V tomto svete plnom ľudí je ťažké nájsť osobu, ktorá uspokojí potrebu vášho srdca a duše...." />