7 vecí, ktoré muži na ženách považujú za atraktívne a neatraktívne. Odpovede mužov mnohých prekvapia

Pre ženu býva ťažké vytvoriť šťastný a harmonický vzťah ak má v hlave uložené zložité mýty a stereotypy z romantických filmov.
My v Chilline sme sa rozhodli zistiť, spoločné mylné predstavy o tom, čo majú muži na ženách radi.

Odhaľujúce oblečenie 

                                                                  © waltdisneystudios   © lakeshoreentertainment

Keď sa ženy snažia získať mužskú pozornosť, často si vyberú najviac sexy oblečenie aké v šatníku majú. Nízke výstrihy, minisukne, svetlé farby, obtiahnuté šaty.

Skutočnosť: Ak nechcete len urobiť dojem, ale aj nájsť muža svojich snov, úroveň sexuality v oblečení musí byť znížená pridaním viac elegantných a ženských detailov. Minisukne zrejme prebúdzajú sexuálne túžby, ale to nie je to podstatné, čo by žena od muža očakávala.

Výzor modelky

© foxmovies   © miramax

To je mýtus, ktorý spôsobil, že sa milióny žien na celom svete mučia diétami alebo dokonca podstupovaním chirurgických operácií. Keď sa človek snaží o dokonalosť, naša myseľ sa snaží kopírovať niečie proporcie, krivky, nos … a tak stratíme svoju individualitu.

Skutočnosť: Krásny vzhľad je samozrejme prvá vec, ktorú muži berú za atraktívnu. Milujú pekné vlasy, žiariacu pleť, schopnosť sa dobre obliekať. Človek má rád ženu, ktorá vie, ako sa postarať o jej krásu a ženu, ktorá zostane verná sama sebe tým, že prijíma jej jednotlivé črty a nie slepo kopíruje štandardy.

Prílišné spoliehanie sa na druhého alebo prehnaná nezávislosť

© paramount   © paramount

Niekedy si ženy myslia, že každý, kto chce s ňou začať vzťah musí riadiť jej financie, rozhodovať sa za ňu a stať sa jej manažérom … Niektoré ženy idú do druhého extrému: snažia sa byť príliš nezávislé a spoliehať sa iba na sebe.

Skutočnosť: Keď si dvaja ľudia dôverujú, vzájomne si pomáhajú a neboja sa prijímať podporu, môžu vytvoriť šťastný vzťah. Samozrejme, že muži chcú chrániť a starať sa o svojich blízkych, ale žena by mala mať naďalej svoje vlastné názory. Bezmocné ženy vyzerajú na prvý pohľad roztomilo, ale napokon ľudia o ne rýchlo strácajú záujem.

Venovanie sa

© bbc   © universalpictures

Niektoré ženy úplne zabúdajú na ich vlastných životy. Myslia si, že tento druh oddanosti je presne to, čo mužov priťahuje a to všetko preto, že hlavný dôraz kladú len na jednu dôležitú osobu, ktorú milujú.

Skutočnosť: Mužov priťahujú ženy, ktoré majú svoje vlastné záujmy a záľuby. Je veľmi dôležité, aby tieto aktivity ostali aj vo vzťahu a nestratili sa.

Sofistikovaný sexuálny život

© foxmovies   © sonypictures

Je rozšíreným mýtom, že sexuálne bohyne, ktoré poznajú všetky triky intímnych radostí sú najšťastnejšími ženami.

Skutočnosť: Sexuálna harmónia má zásadný význam pre šťastný vzťah, ale nemá to nič spoločné s dokonalosťou. Čo muži ocenia je sexuálna kompatibilita, citlivosť, schopnosť užiť si sex a túžba dať potešenie milovanej jeden.

Hlúpe správanie

© mgm   © mandfilms

Niektoré ženy sa domnievajú, že muži nemajú radi chytré ženy, takže sa snažia dostať mužskú pozornosť neprirodzene, predstierajúc, že sú prostoreké a neohrabané.

Skutočnosť: Štúdie uskutočňované na Kalifornskej štátnej univerzite ukazujú, že hlúpe ženy sú spravidla atraktívne pre mužov z jedného prostého dôvodu: sú viac sexuálne prístupné. Muži, ktorí si chcú vybudovať silný a vážny vzťah, sú priťahovaní múdrymi ženami.

Prehnaný makeup

© sonypictures   © gilbertfilms

Niektoré ženy si myslia, že čím výraznejší je ich make-up, tým atraktívnejšie pôsobia na mužov.

Skutočnosť: V jednej štúdii dostali muži a ženy fotky žien s rôznym makeup-om a požiadali ich, aby vyjadrili svoj názor na ich atraktívnosť. Väčšina mužov a žien sa zhodli, že ženy, ktoré nosia minimum mejkapu sú atraktívnejšie.

zdroj:brightside.me  : kiuikson/depositphotos, smmartynenko/depositphotos

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Pre ženu býva ťažké vytvoriť šťastný a harmonický vzťah ak má v hlave uložené zložité mýty a..." />