Ako sexuálny život žien závisí od krvnej skupiny? Drvivá väčšina žien hovorí, že je to pravdivé

 

Verte alebo neverte, ale naše zvyky a charakter sa môže odvíjať od krvnej skupiny. Je zaujímavé, že tento jav si všimli už naši predkovia. Niet divu, že o našich vynikajúcich vrodených vlastnostiach hovoria: „Má to v krvi“.

Americkí vedci vykonali zaujímavý experiment. Skúmali sexuálny život 3 tisíc žien a zistili, že ich temperament závisí od ich krvnej skupiny. A tu sú ich výsledky.

Krvná skupina 0

Majiteľky tejto krvnej skupiny sa ukázali byť vášnivými a húževnatými. V posteli sú to skutočné dravce, nepoznajúc únavu a majú obrovský sexuálny apetít.

Radi flirtujú s okolím, ale zviesť takúto ženu nie je vôbec ľahké. Všetku svoju energiu venujú svojmu partnerovi, všetci ostatní sa musia uspokojiť len s jej flirtom. Aj po desiatich rokov spoločného života ostávajú tieto ženy žiadanými a tajomnými, a v sexe sú pre svojich mužov vytrvalé na 100%.

Krvná skupina A

Táto krvná skupina je pravým opakom skupiny 0. Tieto ženy často využívajú sex pre kariérny postup. Sú veľmi sebecké a partnera majú len preto, aby neboli samé.

Majiteľky tejto krvnej skupine sú inteligentné a rozumné a na prvom mieste je pre nich práca (mimochodom, v nej prosperujú). Uspokojiť tieto ženy sexuálne je takmer nemožné, pretože sa stávajú k sexu ľahostajne. V posteli nie sú ochotné experimentovať, ale pre svojich partnerov ostávajú verné.

Krvná skupina B

Majiteľky tejto krvnej skupiny hoci aj majú radi sex, ale nedajú tomu veľký význam. Pre tieto ženy je to skôr hra, kde partner je začiatočník a ona pevná a rozhodná Amazonka.

Takéto ženy sa dobre vyznajú v tajov intímneho života a v správny čas vedia uspokojiť každého muža. Neupínajú sa len na jeden vzťah, sú otvorené pre každý iný vzťah. A kto mu ich nevedie chuť na sex, ale zvedavosť.

Source: pixabay.com

Krvná skupina AB

Ženy, ktorým v žilách koluje táto vzácna krvná skupina, sú posvätené pre všetky experimenty v sexe. Sú schopné zbaviť plachosti akéhokoľvek muža a ponúknuť mu celý vesmír rozkoše. Okrem toho, majiteľky tejto krvnej skupiny veľmi ľahko dosahujú orgazmus.

V posteli sú tieto ženy neuveriteľne kreatívne a sú ochotné ísť do akéhokoľvek experimentu. Avšak  k rodinnému životu sa stavajú vážne.
Takýto je neočakávaný objav vedcov. Čo si myslíte, je možné veriť týmto informáciám, ale je to len výmysel? Podeľte sa s nami  o svoj názor.

freestocks.org

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
  Verte alebo neverte, ale naše zvyky a charakter sa môže odvíjať od krvnej skupiny. Je zaujímavé,..." />