Majiteľku vydesilo, že ju pohrýzol jej pes. Až za okamih jej došlo, čo sa vlastne deje

Julia Buchinová sa snaží všetkým vysvetliť, prečo je dobré mať psa. Nie je to len najlepší priateľ, ale tiež aj oddaný ochranca! Žena, ktorá býva so svojou rodinou v Kyjeve sa o tom presvedčila na vlastnej koži …
Julia presvedčila manžela, aby adoptovali psíka z útulku. Muž nebol jej výberom nadšený. Žena totiž chcela Kiru, mladú fenku Rottweiler. Sučka to nemala v živote ľahké. Bola týraná a dali jej do žrádla otravu na potkany. Keď ale mala novú milujúcu rodinu, začala znovu dôverovať ľuďom a zamilovala si aj deti manželského páru.

SOURCE: YOUTUBE

Sučka si ale neobľúbili len deti, ale aj ďalšie psy, o ktoré sa rodina starala. Nikdy nebola agresívna, preto bola Júlia v šoku, keď ju uprostred noci sučka zahryzla až do krvi! Nevedela, ako zobudiť svoju majiteľku a … zachránila jej tým život!

SOURCE: YOUTUBE

Dom bol plný dymu, pretože došlo k požiaru. Julia zobudila manžela a s celou rodinou vybehli z domu. Kira tiež pomohla …

Sučka sa do horiaceho domu vrátila pre ostatné psy. Toho najväčšieho z domu vyniesla sa svojej papuly! Utrpela vážne popáleniny, ale prežila ..

SOURCE: YOUTUBE

4-nohá hrdinka upútala pozornosť televízie a tá sa rozhodla o nej urobiť reportáž. Vďaka nej sa podarilo zorganizovať peňažnú zbierku na pomoc rodine. Video nájdete pod fotografiou na konci článku.

SOURCE: YOUTUBE

 

 

 

 

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Julia Buchinová sa snaží všetkým vysvetliť, prečo je dobré mať psa. Nie je to len najlepší..." />