Týchto 8 kúskov oblečenia by ste nemali nosiť každý deň. Dôvod je skutočne hrozný

Krása si vyžaduje svoje obete. Na základe tejto myšlienky sú ženy schopné prežiť napríklad neuveriteľnú bolesť pri chôdzi na vysokých podpätkoch. Nie je na čase zmeniť veci, ktoré nám dokážu spôsobiť skutočné zdravotné problémy?

Nebezpečné oblečenie

  1. Vysoké podpätky

Topánky s vysokými opätkami vedia spôsobiť problémy chodidlám a chrbtici, čo môže viesť k medzistavcovému porušeniu, nadmernému opotrebeniu kĺbov či mozoľom.

Ak sa v nich skutočne necítite dobre, vymeňte ich sa niečo pohodlnejšie. Neznamená to predsa, že topánky na nízkom podpätku sú zakázané. Vysoké podpätky si jednoducho necháte na dôležitejšie príležitosti.

туфли на высоких каблуках

  1. Rovná podrážka

Topánky na nízkom podpätku vám môžu spôsobiť bolesť v kĺboch. Dôvodom je módna obuv v pánskom štýle. Preto, ak ste milovníčkou tohto druhu obuvi, skúste ich striedať s topánkami na nízkom alebo strednom podpätku.

плоский ход обуви

  1. Ťažká kabelka

Obľúbený doplnok každej ženy. Bohužiaľ aj obyčajná kabelka vám môže spôsobiť zdravotné problémy. Veľká a ťažká taška, hlavne tá, ktorú nosíte na ramene, kazí držanie tela, zvyšuje únavu čo nepôsobí veľmi atraktívne. Ak vám už tento spôsob nosenia vašich osobných vecí nevyhovuje, skúste kabelku vymeniť za ruksak, ktorý je hitom tejto sezóny.

тяжелая сумка

  1. Skinny džínsy

Bez ohľadu na to, ako ich máte rady, pripravte sa na pocit nadúvania, začervenanú kožu a skryté kŕčové žily v panvovej oblasti. Nosenie úzkych džínsov na bedrách v tínedžerskom období môže neskôr viesť k vzniku úzkej panvy a neplodnosti. Ak sedíte dlho v práci v hrubých a tesných rifliach, ľahko sa môže stať, že budete mať problémy s narušeným krvným obehom.

Джинсы–скинни

  1. Tangá nohavičky

Je málo pravdepodobné, že tieto nohavičky ochránia citlivú pokožku pred chladom a trením v chladnom období. Tiež sa preukázalo, že neustále trenie v oblasti slabín, môže spôsobiť podráždenie, šírenie baktérií a rozvoj rôznych ženských ochorení. Dokonca aj iné nohavičky, ktoré sú vyrobené zo syntetického materiálu zvyšujú teplotu v tejto oblasti a tým pádom vzniká možnosť tvorby hubovitých infekcií.

Трусы стринги

  1. Tesná spodná bielizeň

Aj milovníci spodnej bielizne by si mali dávať pozor. Tento kúsok ženského šatníka vie spôsobiť poruchy so zažívaním a prekrvením panvovej oblasti.

Утягивающее белье

  1. Príliš tesné pančušky

Niekedy si kúpime pančušky a počas dňa pociťujeme nepohodlie v oblasti brucha. Hneď si pomyslíme: „Kedy si ich už dám dole?!“. Riešenie je jednoduché – kúpa nových pančušiek.

Очень тугие колготки

  1. Nekvalitná bižutéria

Moja kamarátka mi povedala o svojej príhode. Kúpila si nové náušnice, ktoré tvorili jeden set spolu s náhrdelníkom. Všetko vyzeralo krásne, štýlovo a navyše to nestálo veľa peňazí. Nová bižutéria sa jej hodila k outfitu na večierok, takže nemusela nad tým dlho premýšľať. Toto sklamanie však určite nečakala – večer bol celý jej krk pokrytý červenými vyrážkami.

Na druhý deň jej lekár povedal, že príčinou je alergia na nekvalitnú bižutériu. Preto si aj vy pri výbere zvoľte overené značky, pretože aj z malej alergie sa môže neskôr vyvinúť ekzém.

Некачественная бижутерия

Vždy si vyberte zlatú strednú cestu. Skúste si namiesto tesných džínsov niekoľkokrát týždenne obliecť šaty alebo sukňu. Ťažkú kabelku vymeňte za praktickejší ruksak a topánky na vysokých opätkoch za pohodlné tenisky.

zdroj:takprosto.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Krása si vyžaduje svoje obete. Na základe tejto myšlienky sú ženy schopné prežiť napríklad neuveriteľnú bolesť..." />