Irónia osudu? Neuveríte čo našli v placente novorendca hneď po pôrode

Američanka Lucy Hellein už nechcela mať ďalšie deti, preto sa rozhodla proti ďalšiemu počatiu bojovať antikoncepciou v podobe vnútromaternicového telieska. To má byť účinné na 99 percent. Ako sa ale ukázalo, Lucy je to jedno zvyšné percento, tá výnimka z pravidla.

Pred niekoľkými dňami už dvojnásobná matka priviedla na svet svojho tretieho potomka Dextera Tylera. Otehotnela aj napriek tomu, že sa chránila antikoncepciou. Ako píše DailyMail, Lucy sa domnieva, že počať musela len niekoľko dní potom, čo jej jej gynekológ zaviedol vnútromaternicové teliesko. Pred pôrodom vraj nebolo vidieť ani na ultrazvuku, objavené bolo až po cisárskom reze za placentou.

Aby lekári demonštrovali iróniu celej situácie, vložili novorodenému chlapci teliesko do ruky a odfotili ho. Nenarodil sa tak s ním, ako by sa z fotografie mohlo zdať. Avšak snímok bol následne zverejnený na sociálnej sieti, kde ho zdieľali desaťtisíce ľudí.

Z príbehu Lucy vyplýva, že nič nie je stopercentné. A aj keď tretie bábätko v jej živote nebolo plánované, vraj je šťastná.

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Američanka Lucy Hellein už nechcela mať ďalšie deti, preto sa rozhodla proti ďalšiemu počatiu bojovať antikoncepciou..." />