Viete ako vyzerá dcéra známeho herca Jeana-Clauda Van Damma? Podobá sa úplne na otca

Piercing, očarujúci úsmev a samozrejme úžasná charizma. Táto dáma je skutočnou kráskou a oddaným športovcom. Je to dcéra Jeana-Clauda Van Damma.
Tím Chillin sa rozhodol vypátrať niečo viac o Biance. Napriek svojmu mladému veku sa stala veľmi úspešnou v športe a v televízií. Jej otec je na ňu pyšný!

 

Bianca Bree (narodená Varenberg) zdedila obrovskú krásu a neuveriteľnú flexibilitu od svojich rodičov. Cez jej elegantný a zdanlivo krehký vzhľad ľahko predvádza takéto skvelé skoky.

 

Hovorí, že jej láska k športu pochádza z detstva a zahŕňa nielen bojové umenie. V skutočnosti zvykla nenávidieť tých, ktorí preferovali korčuľovanie.

 

Časom sa však Bianca začala zaujímať o boj a teraz opakuje štýl svojho otca. Často pracujú spoločne a dokonca niekedy spolu toto bojové umenie aj trénujú. Van Damme je pre svoju dcéru príkladom a ona je jeho obrovskou hrdosťou.

„Chcem ukázať dievčatám a malým chlapcom, že môžete byť vytrénovaní a ženskí zároveň. Môžete si v reštaurácii žensky preložiť nohu cez nohu a potom jednou z nich niekoho nakopať. Chcem inšpirovať dnešnú generáciu mladých ľudí tak, ako mňa inšpiroval môj otec.“

Bianca sa rozhodla nasledovať kroky svojho otca aj vo filmoch. V roku 2012 mala hlavnú úlohu v U.F.O. a od tej doby sa zúčastnila približne 10 ďalších filmov ako herečka, producentka, scenáristka a umelkyňa.

 

zdroj: brightside.me

 

 

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Piercing, očarujúci úsmev a samozrejme úžasná charizma. Táto dáma je skutočnou kráskou a oddaným športovcom. Je..." />