Test o jednej otázke. Výsledok môže byť zaujímavý … Čo ako prvé vidíte na obrázku?

To, čo človek vidí v jednoduchom obrázku, môže povedať veľa o jeho osobnosti. Psychológia využíva rôzne vyobrazenia na zostavenie ľudského profilu, pričom výsledky bývajú dosť presné.

Tento rýchly test si samozrejme nerobí nároky na presnosť klinickej analýzy, ale aj o vás môže dosť povedať.

Pozrite sa na obrázok a zapamätajte si to prvé, čo vás udrelo do očí.

Ak ste videli výbuch …

… ste tvorivá osobnosť s dobrou fantáziou. Ak nepracujete v oblasti umenia, možno by stálo za to zmeniť profesiu! Zvlášť ak nie ste so svojím zamestnaním spokojný.

Spomeňte si, čo ste radi robili, keď ste boli mladší. Nebavil vás spev alebo tanec? Maľovanie? Starú záľubu by ste mohli prebudiť aspoň ako koníčka. Nebudete ľutovať!

Ak ste uvideli dve ruky

… máte tiež rozvinutú predstavivosť, základom všetkého vášho rokovaní je však logika. Najprv vidíte vždy to, čo je a k skutočnosti ste potom schopní „vyfantazírovat“ čokoľvek ďalšie. Vďaka bystrému rozumu a vašej racionalite sa na vás ľudia často obracajú o radu.
Dokážete sa dostať aj z tých nejspletitějších situácií a nájsť odpoveď, ktorá sa bude pozdávať každému.Nepropadáte ľahko panike a v extrémnych situáciách dokážete ľudí okolo seba upokojiť. Je to pozoruhodný rys, ktorý iní veľmi oceňujú. Preto si vás často vyberú za lídra, dokonca aj keď vy sami máte za to, že niekto iný by si s tým poradil lepšie …

Ak ste zbadali strom …

… ste neobyčajne všímaví. Nič pred vami nedá skryť, pretože si všímate maličkostí, ktoré iní ľudia prehliadnu. Viete a vidíte všetko.

Okrem toho veľmi citlivo vnímate city ľudí okolo seba. Vďaka tomu vždy presne viete, čo môžete od koho žiadať. Svoju schopnosť by ste dobre uplatnili v biznise k dosiahnutiu finančného úspechu. Ak by ste ju však chceli využiť v prospech iných, odporúčame vám profesiu psychoterapeuta.

Ak ste nevideli nič

… potrebujete dovolenku. Neschopnosť niečo z obrázku vyčítať signalizuje, že váš mozog je unavený a nedokáže účinne plniť zložitejšie úlohy.

Pociťujete poslednou dobou zvýšené podráždenie? Je pre vás ťažké nazerať problémy z viacerých strán? To všetko sú príznaky preťaženia.

Oddýchnite si. A ak je to potrebné, nechajte si vypísať práceneschopnosť.

Zdroj: Brightside

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
To, čo človek vidí v jednoduchom obrázku, môže povedať veľa o jeho osobnosti. Psychológia využíva rôzne..." />