Umierajúca žena zverila svojich 6 detí do starostlivosti niekoho, koho nevidela už viac ako 20 rokov …

Pred 20 rokmi sa Beth Leitkep z amerického štátu Virginia zoznámila so Stephanie Bayllous Culley. Násťročné dievčatá vtedy navštevovali gymnázium a cez víkend pracovali v neďalekom obchode. Boli najlepšie priateľky, bohužiaľ ale aj v tomto prípade sa po skončení školy už prestali kontaktovať. Stephanie sa vydala a mala 3 deti. Beth ale toľko šťastia v živote nemala. Mala za sebou niekoľko neúspešných vzťahov, ohromnú radosťou pre ňu ale boli jej deti. Mala ich už 5 a čakala šieste, keď sa v jej živote všetko zmenilo. Nielenže ju opustil otec jej nenarodeného dieťaťa, navyše jej ešte diagnostikovali smrteľnú chorobu. Osud je ale niekedy nevyspytateľný a postavil jej do cesty najlepšiu priateľku zo strednej školy.

SOURCE: FACEBOOK

Beth zistili rakovinu prsníka v pokročilom štádiu. Nemohla podstúpiť chemoterapiu, pretože bola tehotná. V ťažkom období ale náhodou stretla Stephanie, ktorá bola šťastne vydatá a mala s manželom 3 deti. Stephanie ani na chvíľu neváhala a rozhodla sa svojej priateľke pomoct. Strážila jej deti, keď Beth musela ísť do nemocnice. V tých najťažších okamihoch jej bola tou najväčšou oporou.

SOURCE: FACEBOOK

V apríli tohto roku sa po 2 roky trvajúcom boji rakovina rozšírila do chrbta, mozgu i nervov. Beth sa smrti nebála, už dlho ju trápili silné bolesti, najväčšiu bolesť jej však spôsobovalo to, že nevedela, čo sa stane s deťmi. Nikto by snáď nechcel adoptovať a starať sa hneď o 6 detí naraz. Nechcela, aby jej deti žili po smrti každé v inej rodine.

Stephanie sa preto rozhodla zakročiť a pomôcť. Poradila sa s manželom a deťmi a rodina sa rozhodla adoptovať všetkých 6 detí. Navyše Stephanie sa vyjadrila, že nikdy nechápala, na čo im je tak veľký dom. Teraz ale všetko pochopila.

SOURCE: FACEBOOK

19. mája 2016 po smrti ich milovanej mamy sa Will, Selena, Jaxon, Dallas, Lily a najmladší Ace presťahovali ku Culleyovým.

Ako sa správne domnievate, život tak početnej rodiny nie je jednoduchý, a to hlavne po finančnej stránke. Našťastie sa vždy nájdu ľudia, ktorí chcú pomôcť. Culleyovi sa dočkali pomoci a Beth môže odpočívať v pokoji – všetky jej deti majú spoločný a milujúci domov.

SOURCE: FACEBOOK

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Pred 20 rokmi sa Beth Leitkep z amerického štátu Virginia zoznámila so Stephanie Bayllous Culley. Násťročné..." />