10 podprsenkových trikov, ktoré uľahčia život nejednej žene. Toto je nová úroveň nosenia oblečenia!

Správne zvolená podprsenka dokáže divy. Výber predstavuje len polovicu bitky. Padajúce ramienka, trenie kostíc a ďalšie problémy vedia život poriadne znepríjemniť.

лайфхаки с лифчиком

Podelíme sa s vami o niekoľko tipov, ktoré vás zbavia mnohých nepríjemností spojených s podprsenkou!

  1. Neviditeľné ramienka

Odevy pri ktorých sú ramienka z podprsenky viditeľné, nevyzerajú príliš atraktívne. Zvlášť v prípade, kedy farba podprsenky vôbec nepasuje k farbe šiat. V prípade, že sú ramienka odnímateľné, jednoducho ich prekrížte. Ak sú zošité, použite kancelársku sponku.

лайфхаки с лифчиком

  1. Vybehujúce kostice

Kostice pomáhajú udržiavať prsia na správnom mieste. Čo ale v prípade, že sa prederú cez látku a otierajú sa o našu kožu? Jednoducho na poškodenú oblasť aplikujte kúsok intímky.

V prípade, že vám vystupujú pozdĺž okrajov, použite bežné náplasti.

лайфхаки с лифчиком

  1. Odhalené ramená

Niekedy sa môže stať, že budete potrebovať rýchlu výmenu oblečenia, na ktorom sú vaše ramená odhalené. Ramienka si teda skúste omotať okolo seba a upevnite.

лайфхаки с лифчиком

  1. Ochrana pred ramienkami

Počas horúcich dní sa môžu ramienka nepríjemne trieť o vašu rozhorúčenú, prípadné spálenú kožu a vy zažívate krušné chvíle? Vyhnete sa tomu vďaka špeciálnej gélovej vložke, ktorú prilepíte pod ramienko.
лайфхаки с лифчиком

  1. Športová podprsenka

Ušetrite čas a po športovaní sa osprchujte v športovej podprsenke. Vydrží vám dlhšie, ako keby ste si ju pravidelne prali v práčke.

хитрости с лифчиком

  1. Sušenie podprsenky

Ak chcete, aby bola podprsenka čo najskôr pripravená na nosenie bez toho, aby stratila svoj tvar, použite sušičku na zeleninu.

хитрости с лифчиком

  1. Šaty s odhaleným chrbtom

V prípade, že rady nosíte šaty s hlbokým výstrihom na chrbte a silikónová podprsenka nie je poruke, vyskúšajte toto. Vezmite si elastické pásiky s požadovanou dĺžkou a našite si ich na spojovacie pásiky podprsenky. Stiahnite a omotajte ako vidíte aj na obrázku.

хитрости с лифчиком

  1. Hlboký výstrih

Ak sa okraje podprsenky vyliezajú cez váš top vonku, zakryte si dekolt pomocou kúsku tkaniny s krásnou čipkou.

хитрости с лифчиком

  1. Uchovanie

Neprekladajte podprsenky na polovice a nemajte ich odložené v zatvorenom stave. V opačnom prípade veľmi rýchlo stratia svoj tvar, čo ovplyvní aj vzhľad a pohodlie vášho poprsia. Môžete si zakúpiť špeciálnu tašku na podprsenky, užitočnú aj pri cestovaní.

хитрости с лифчиком

  1. Výber podprsenky

Okrem správnej veľkosti košíkov je potrebné vedieť aj obvod. Aby ste v podprsenke necítili zle, pamätajte: podprsenka bude sedieť dobre vtedy, ak si dokážete do oblasti medzi zapínaním a chrbtom vložiť dva prsty.

хитрости с лифчиком

Pripájame aj ilustračné video…

zdroj:takprosto.cc

 

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Správne zvolená podprsenka dokáže divy. Výber predstavuje len polovicu bitky. Padajúce ramienka, trenie kostíc a ďalšie..." />