4 mesiace potrebovali na úpravu starého socialistického bytu…toto je výsledok!

Rekonštrukcia bytu je udalosť, ktorú je potrebné si dôkladne naplánovať, pripraviť nervy, výdrž a šikovnosť. Každý vie, že celá prerábka vo väčšine prípadov trvá pomerne dlho, no my vám ponúkame prípad, kedy na obnovu celého bytu boli potrebné len 4 mesiace…

Zo začiatku to bola hotová katastrofa. Dvojizbový byt mal ešte drevené podlahy aj okná. Vyblednuté tapety v obývacej izbe, typická farba stien v kuchyni aj v kúpeľni – a to nebolo všetko.

Muž sa teda rozhodol všetko rozbiť a začať odznova.

Plánoval tam žiť sám, takže všetko navrhol podľa vlastného vkusu. Kuchyňu prepojil s obývacou izbou, zväčšil rozlohu kúpeľne aj špajze. Taktiež si vytvoril priestor pre šatník, aby sa eliminovala potreba kúpy skríň.

Rozhodol sa pre minimalizmus a vo svojom byte chce mať len tie veci, ktoré majú pre neho osobnú hodnotu.

Nachádzajú sa tam aj skutočne zaujímavé kúsky ako napríklad tento malý bruchatý hroch.

Šatník je vyrobený presne tak, aby tam nemusel tráviť hodiny hľadaním toho, čo potrebuje najmä vtedy, ak má naponáhlo.

Útulná atmosféra spálne sa nedá len tak prehliadnuť. Tu si nový majiteľ bude užívať svoj zaslúžený odpočinok a ako môžete vidieť, je zariadená v jednoduchom štýle.

Žiadne zbytočnosti a nepotrebnosti – elegantný dizajn a maximálna funkčnosť. Celá táto práca si vyžaduje rešpekt, pretože všetko sa mu to podarilo len za 4 mesiace!

Žiť v takomto byte je určite potešením a sme si istí, že neľutuje čas a námahu, ktorú tomu musel obetovať.

zdroj?:videoboom.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Rekonštrukcia bytu je udalosť, ktorú je potrebné si dôkladne naplánovať, pripraviť nervy, výdrž a šikovnosť. Každý..." />