Tajomstvom krásy a zdravia známej 50-ročnej ženy je spánok, kniha, dobré víno a ….

Tajomná, krásna a nezvyčajná Renata Litvinova – skutočná bohyňa, pretože čas nad ňou nemá žiadnu moc. V jednom z rozhovorov uviedla, že čas pracuje pre ňu a sme si istí, že to je skutočne tak. Koniec koncov, na to, že žije už pol storočia, vyzerá úžasne. My vám dnes prezradíme, v čom spočívajú jej tajomstvá

правила жизни ренаты литвиновой

  1. Pracujte s radosťou

„Ako je to možné, že si stále zachovávam krásu a zdravie aj pri príprave filmov? Práce je vyše hlavy, no kto iný ju bude robiť ak nie ja? Módne magazíny píšu o rôznych kozmetických prípravkoch, procedúrach…ale kedy budem pracovať? Poznám ženy, ktoré dodržiavajú všetky pravidla krásy, no nemajú žiaden čas na duchovný rast…“

Herečka sa nikdy nepovažovala za krásnu a stala sa o seba už od svojho detstva. Omladzovacie kúry a fitnes zaberie mnoho času, z tohto dôvodu dala prednosť kráse. Keď jej práca prináša potešenie, je nemožné, aby to z nej nevyžarovalo.

стиль ренаты литвиновой

  1. Zdravá strava

Jedlo – jeden z triumfov herečky. Toto je efektívny spôsob udržať si zdravie a krásu po dlhú dobu. Renata nekonzumuje mliečne a múčne výrobky, vyprážané a mastné jedlá, mäso a ani vodku. Herečka však nepovie nie poháru dobrého vína alebo chladeného šampanského.

Duševné nasýtenie je nad všetkým! „Vaše vnútro sa nebude vyrovnávať s množstvom jedla, ktoré jete každý deň. Koniec koncov, aj vo Svätom písme sa píše, že človek musí myslieť viac na svoju dušu, než na svoj vzhľad,“ hovorí Renata.

рената литвинова диета

  1. Prijmite to, čo je očividné

Neobyčajná herečka je so svojím vekom úplne spokojná a starnutie považuje za prirodzený proces. „Nie je to len o liekoch, vonkajšiu mladosť dokážu predĺžiť aj iné veci. Dlho žijúci mnísi a nedodržujú žiadne diéty a nenavštevujú drahé kozmetické salóny. Jednoducho sa venujú duchovnému pokoju. Pýtate sa ma, ako sa nebáť staroby? Je to ako by ste sa chceli naučiť nebáť sa smrti.“

стиль ренаты литвиновой

  1. Nešetrite na kozmetike

Renata Litvinova je krásna aj bez kozmetických vylepšení a prípravkov. Aj napriek tomu nepopiera, že za svoj vzhľad je vďačná bezchybnému make-upu. Červený rúž vyzerá, ako bol jej každodennou súčasťou.

„Pri make-upe je potrebné zvýrazniť oči alebo pery. Ja si maľujem oboje. Moja bledá tvár bez neho vyzerá ako biely papier. Aplikujem si minerálny púder a dymové tiene a čiernu linku. Toto všetko je v dokonalom súlade s červenými perami, gorálkami a bielo-bielou pokožkou.

Jej vzhľad je rozpoznateľný, jasný, okázalý a nezvyčajne ženský. Sme si istí, že herečka je takto krásna nielen navonok, ale aj vo svojom vnútri. „Vaša krása je váš vnútorný svet a ako na tom pracujete, ako sa o seba staráte, akou kultúrou žijete, tak budete aj vyzerať.“

Voči plastickým operáciám je skeptická a tvrdí, že takéto veci nie sú pre ňu.

 стиль ренаты литвиновой

  1. Zostaňte realisti

„Muži sa boja dokonalých žien. Najmä vtedy, ak sú ich pery nafarbené načerveno. So mnou sa napríklad zoznamovali len vtedy, keď som mala zlomenú ruku alebo opuchnuté líce. Vtedy som medzi mužmi mala úspech,“ tvrdí Renata o ideáloch ženskej krásy.

рената литвинова секреты красоты

zdroj:takprosto.cc

 

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Tajomná, krásna a nezvyčajná Renata Litvinova – skutočná bohyňa, pretože čas nad ňou nemá žiadnu moc...." />