Tento chlapec má len 15 rokov a už si užíva život v luxuse

Tí, ktorí hovoria, že šťastie sa nedá kúpiť za peniaze, asi ešte nepoznajú najmladšieho boháča žijúceho v Dubaji. Rashed Belhasa – 15 rokov a žiadne problémy.

Bez preháňania môžeme povedať, že nemá žiadne starosti a školská dochádzka je pravdepodobne niečo, čo ho trápi najmenej a možno sa nikto nebude čudovať, ak ňou prejde bez akýchkoľvek komplikácií.

Znie to neuveriteľne, no svetové hviezdy si pred návštevou musia dohodnúť stretnutie s jeho osobnou sekretárkou. Faktom však je, že vlastní líniu oblečenia a drahých tenisiek. Celebrity k nemu chodia neustále, aby si kúpili nový pár „zlatých“ topánok.

Aj on má svoj vlastný dom, ktorého hlavnou zvláštnosťou je, že sa tam nachádza obrovská súkromná zoologická záhrada. Je vyhradená pre tigrov, levy a leopardy vzácnych druhov.

Nemyslite si však, že patrí medzi zázračné deti, ktoré vďaka svojim zručnostiam dosiahli všetko vlastnou zásluhou. Bohatstvu a luxusu sa naučil od svojho otca – známy stavebný magnát z Dubaja Saif Ahmed Belhasa.

Medzinárodná skupina Saif Belhasa Group zahŕňa 23 firiem, ktoré sa zapájajú do rôznych činností od obchodu s potravinami až po životné poistenie. Saif so svojimi spolumajiteľmi zamestnávajú viac ako 10-tisíc ľudí v 12 pobočkách po celom svete.

Mimochodom, Rashed nie je Saifov najstarší syn, čo znamená, že podľa arabských zákonov nie je prvým priamym dedičom celého bohatstva. Preto žije ako v rozprávke, hoci mu otec nič neodkázal.

Jeho starší brat mu pomohol založiť vlastné podnikanie – reklamu aj predaj luxusných tenisiek.

Jeho ďalšou vášňou sú drahé autá, no vyjadruje poľutovanie nad tým, že v rodných Arabských emirátoch môže sedieť za volantom až po dovŕšení 18 rokov.

Je zrejme, že Rashed má podnikateľskú krv a nasleduje stopy svojho otca a len budúcnosť ukáže, čo sa z neho nakoniec vykľuje. Zatiaľ ako je vidieť, všetko mu ide po masle…

Aký je váš názor na takéto deti, ktoré dostanú všetko bez akejkoľvek väčšej či menšej námahy?

zdroj:videoboom.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Tí, ktorí hovoria, že šťastie sa nedá kúpiť za peniaze, asi ešte nepoznajú najmladšieho boháča žijúceho..." />