Umierajúci muž držal svoju manželku za ruku. Keď ju dcéra videla neskôr, všimla si niečo šokujúceho!

Floyd a Violet boli spolu 67 rokov. Ich láska bola taká silná, že ju neporazila ani smrť
Floyd a Violet sa stretli na základnej škole. Svojim deťom vždy opakovali, že to bola láska na prvý pohľad. Boli neoddeliteľní.
Keď vypukla II. Druhá svetová vojna, Floyd do nej musel narukovať. V tomto náročnom období si pár vymenil stovky milostných listov. Vojna skončila a Floyd sa vrátil domov. Violet okamžite požiadal o ruku. Manželia sa usadili na farme v Kalifornii a mali 3 deti.

SOURCE: YOUTUBE

Pred niekoľkými rokmi Violet diagnostikoval demenciu. Floyd sa od nej nepohol a pomohol jej, ako mohol. Deti rodičov umiestnili do domova pre starších ľudí. Lekári neskôr zistili, že Floyd trpel zlyhaním obličiek. Rodina bola v šoku.

SOURCE: YOUTUBE

Vo veku 90 rokov Floyd zomrel v náručí svojej milovanej ženy Violet. Manžela objímala po celú tu dobu a o hodinu neskôr tiež zomrela.

Dokonca ani smrť ich nemohla rozdeliť. Milovali to toľko, že  ich nemohla rozdeliť ani smrť. Ak sa vás dotkne príbeh Floyda a Violeta, zdieľajte to s rodinou a priateľmi na Facebooku. Nepochybujeme o tom, že manželia Hartwigovci sú symbolom skutočnej lásky.

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Floyd a Violet boli spolu 67 rokov. Ich láska bola taká silná, že ju neporazila ani..." />