Vo veku 21 rokov vyzerá tento mladý muž ako dieťa. Príčinu choroby nepoznajú ani lekári

Ľudia, ktorí prvýkrát vidia indického chlapca menom Manpreet Singh sú pravdepodobne mierne zdesení. V skutočnosti totižto má 21 rokov a dnes je považovaný za jedného z najmenších ľudí na Zemi.

Nie je schopný hovoriť ani chodiť, ale tam, odkiaľ pochádza, sa považuje za pozemskú reinkarnáciu božstva. Má len 58 cm a približne 7 kg. Podľa rodičov, chlapec prestal úplne rásť vo veku 6 mesiacov. Do toho obdobia sa vyvíjal presne tak, ako ostatné deti. A aj napriek dlhému tehotenstvu, ktoré trvalo viac ako 10 a pol mesiaca, bol úplne zdravý.

Lekári pripúšťajú, že príčinou poruchy vo vývoji mohla byť dysfunkcia štítnej žľazy. Napriek tomu nemohol dokončiť všetky vyšetrenia, pretože jeho rodina je chudobná a jednoducho nemajú peniaze na služby špecialistov.

Okrem tohto syna majú ešte dve deti, ktoré sú úplne zdravé a nemajú žiadne problémy vo vývoji. Často sa o neho stará jeho mladšia 19-ročná sestra a rodičia jej v tom dôverujú na 100%.

Miestny lekár verí, že moderná medicína si dokáže poradiť aj s touto nezvyčajnou diagnózou, no jeho znalosti stačili len na vyjadrenie teórie o problémoch so štítnou žľazou. Rodina teraz zbiera peniaze na návštevu k dobrým špecialistom.

Napriek všetkému sú rodičia radi, že nikto v mieste ich pobytu sa nikdy nesnažil ich syna uraziť či ponižovať ale naopak. Ich dom sa stal pútnickým miestom, kam chodia ľudia dúfajúc, že im mladý muž dá svoje požehnanie.

Zostáva len dúfať, že priazeň médií im pomôže zistiť, čo stojí za touto chorobou a odborní lekári mu pomôžu uľahčiť život.

zdroj:videoboom.com

 

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Ľudia, ktorí prvýkrát vidia indického chlapca menom Manpreet Singh sú pravdepodobne mierne zdesení. V skutočnosti totižto..." />