1 minútový psychologický test: vyberte si svoju kefu a zistite, čo vás odlišuje od ostatných žien

Charakter ženy sa odráža vo všetkom, čo ju obklopuje. Kto ste vy: kariéristka alebo zábudlivá mamička, jednoduchá, alebo ani nie z tohto sveta, lámačka sŕdc, alebo verná žena? O tom je schopná vypovedať aj obyčajná kefa na vlasy!

Urobte si tento neobyčajný psychologický test, ktorý vám zaberie najviac minútku, ale za to vám prezradí veľa zaujímavého o vašej osobnosti. Jednoducho si z obrázka vyberte kefu na vlasy, alebo hrebeň, ktorý používate a prečítajte si aký máte charakter.

Črty ženského charakteru

1. Nymfa
Ste pravé zosobnenie ženskosti a nežnosti. Pre mužov ste hlavný zdroj inšpirácie. Svojou skromnosťou, milým úsmevom, tichým hlasom a dobrým správaním očarúvate ľudí vo vašom okolí. Je vám proti srsti pliesť sa do cudzích záležitostí, nikdy neskáčete do reči a nehádate sa.

psychologický test

Vaše oblečenie len zvýrazňuje vašu ženskosť. Vo vašej garderóbe sú väčšinou šaty, sukne a blúzky s kvetovanými vzormi. Nepáči sa vám práca v kancelárii, preto si vyberáte niečo kde môžete byť kreatívna, napríklad prácu s deťmi alebo charitu.

2. Nezávislá a emancipovaná
Prísna a priama, nikdy sa nevyhýbate odpovedi. Obraňujete si svoje názory a nezrádzate svoje princípy. Vaši priatelia sa môžu spoľahnúť, že od vás dostanú úprimné ohodnotenie a triezvy pohľad na situáciu a hlavne preto sa s vami kamarátia. S mužmi ste rovnocenná, nerada odhaľujete svoje slabosti. Ste plne nezávislá a samostatná.

Ste z tých ľudí, pre ktorých je dôležitý komfort. Vo všetkom. Preto sa vo vašom šatníku nachádzajú síce nie pekné ale zato pohodlné topánky a ani sa v najbližšej dobre nechystáte ich obetovať, dokonca ani kvôli úžasnému vzhľadu.

  1. psychologický test  

3. Očarujúca a jednoduchá 
Medzi inými ženami vyčnievate svojou dobrotou a úprimnosťou. Preto vás aj niektorí považujú za jednoduchú, ale vy viete, že vaša duša je hlboká a svetlá. Nepestujete v sebe hnev a nedržíte sa negatívnych emócií. Pomáha vám to žiť v harmónii a pokoji.

Ste výborná hospodyňka, vždy vrúcne prijímate hostí. Pre vás je stať sa matkou tým najvyšším šťastím. Zo všetkých ženských typov ste vy tá najmúdrejšia.

4. Minimalistka
Milujete perfektný poriadok. Všetko musí byť na svojom mieste: ako v dome tak aj v mysli. Peniaze nehádžete do vetra, nezapĺňate priestor nepotrebnými predmetmi. Svoje peniaze spravujete s ľahkosťou a šikovnosťou. Cestovanie, vzdelávanie, sebazdokonaľovanie, zdravie – to sú pre vás veci, na ktoré ste ochotná minúť svoje úspory.

Vo vašom okolí sa nenachádzajú náhodní ľudia. Životného druha aj priateľov si vyberáte veľmi opatrne. “Nič nepotrebné!” – to je vaše životné motto. Vo vašej skrini sa nachádza len kvalitné praktické oblečenie a dobrá obuv.

  psychologický test

5. Dobrodružná
Ste otvorená a milujete slobodu. Rutina vo vás vyvoláva melanchóliu, preto radi meníte situáciu, často experimentujete so svojím vzhľadom, meníte postavenie nábytku, priateľov. Ale tiež nemáte o ničom jasný názor – meníte ho rýchlosťou svetla. Ľudia sa vám dokážu len ťažko prispôsobiť, preto pri vás stoja len tí najvernejší priatelia.

Okrem toho ovládate veľa zručností. Vyžarujete dobrotu a vždy ste pripravená prísť na pomoc. Máte mnoho záujmov, často meníte prácu a skúšate svoje hranice v rôznych sférach.

6. Konzervatívna
Stabilita pre vás znamená všetko. Cieľavedome kráčate po svojej ceste, verná svojim názorom a záľubám. Hocijaké zmeny a inovácie vám prinášajú len stres a podráždenosť. Známi vás považujú za úplne konzervatívneho človeka – prakticky nie je možné vás dostať z komfortnej zóny.

psychologický test

Mali by ste byť flexibilnejšia a niekedy pustiť do svojho života aj niečo nezvyčajné a nové. To sa týka štýlu, domova aj vzťahov k vašim blízkym. Pár experimentov rozpustí vašu rutinu úžasnými dojmami.

7. Biznis žena
Zvykla ste si držať všetko pod kontrolou, takže sa netreba čudovať, že v rodine máte vodcovskú pozíciu. Sila aj rozhodnosť, ktoré vás sprevádzajú celým životom, často ľudí odháňajú, lebo vedia, že s vami vtipy strácajú svoj šmrnc. Kvôli tomu nemáte veľa priateľov, ich množstvo je podobné ako množstvom vašich vlastností.

psychologický test

Čo sa oblečenia týka, preferujete strohé a rovné siluety, drahé materiály a doplnky. Vždy vyzeráte štýlovo a moderne. Na osobný život vám nezostáva čas, preto ste aj dlhodobo sama. Na partnera máte vysoké požiadavky a väčšinou nachádzate lásku až v zrelom veku.

Je super, že existujú psychologické testy, ktoré nám pomáhajú dozvedieť sa nové veci o sebe a svojich blízkych. Podeľte sa s nami so svojim výsledkom v komentároch a určite tento článok spomeňte aj svojim priateľkám!

zdroj:takprosto.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Charakter ženy sa odráža vo všetkom, čo ju obklopuje. Kto ste vy: kariéristka alebo zábudlivá mamička,..." />