Cysta na prsníku vystraší každú ženu, tak isto ako vystrašila aj mňa, ale vďaka tomuto úžasnému domámu lieku som sa jej zbavila

Cysta v prsníku – Cysty sú dutiny vyplnené tekutinou. Môžeme sa s nimi stretnúť pri niektorých chorobách, napríklad Mastopathii. Môžu sa vyprázdniť pomocou vpichu ihly alebo malého rezu. Tekutina vo vnútri sa posiela na rozbor, či neobsahuje abnormálne bunky a zárodky baktérií. Pri opakujúcich sa cystách treba myslieť aj na zhubné nádory ako na príčinu.

Veľkosti cysty sa môžu líšiť od jedného milimetra do niekoľkých centimetrov. Tiež, ako cysta je jeden a rozmanitý.

Lekári identifikovali rad príčin cýst v prsiach. Riziková skupina zahŕňa aj ženy, ktoré nemali pôrod do 30 rokov. Prsníkové žľazy sú podrobené všetkým hormonálnym výkyvom počas menštruačného cyklu, v tehotenstve a v období dojčenia až do menopauzy, dokonca až do vysokého veku.

Cysta sama o sebe nie je nebezpečná, ale neznamená to, že nevyžaduje liečbu.

Ako vyliečiť cystu

Cysty sa dajú dobre nahmatať už pri priemernej veľkosti 1cm. Aj v týchto prípadoch môže pomôcť aj ľudová medicína.

 

Domáci nápoj si pripravíme zo 100 ml šťavy z aloe vera a 100 ml mrkvovej šťavy, prispejeme k rýchlej resorpcii cysty . Zmiešajte zložky 2 a výsledný objem kvapaliny je rozdelíme na 3 časti. Piť 3 krát denne po dobu 30 minút pred jedlom.

Tiež funguje dobre kapustný list pripojený k hrudi v noci. Obvykle tieto ľudové prostriedky doplňujú tradičné terapie a ich použitie má zväčša vynikajúce výsledky.

 Je dôležité chodiť na pravidelné lekárske prehliadky a pravidelne po menštruácií si kontrolovať okolie pŕs, či nenastali nejake zmeny, v tom prípade sa treba ukázať svojmu doktorovi.

Zdravie pre vás a vašich blízkych!

ZDROJ:TAKPROSTO.CC