Počas fotografovania povedal ženích neveste, prečo si zo všetkých žien vybral práve ju. Bola z toho dojímavá fotografia

Takmer každé svadobné fotografie sú krásne, ale pri týchto je niečo, čo vyjadruje skutočné emócie, zachytené v úprimných záberoch.

Fotograf James Day vytvoril tieto svadobné fotografie páru menom Adrian a Roslyn, ktorí uzavreli manželstvo v meste Bowral v Austrálii. Nastavoval ich na pózovanie ako pre fotografie pri západe slnka, keď zrazu dostal lepší nápad.

 

,,V momente keď sa západ slnka stal tak úžasným, všetko som nechal tak a šiel k nim a povedal: ,,Prestaňte sa predvádzať a vychutnajte si svoj prvý západ slnka ako manžel a manželka, „spomenul vo svojom príspevku na Facebooku, ktorý sa odvtedy stal hitom.

Fotograf potom povedal ženíchovi: ,,Mám pre teba otázku, ale chcem, aby si povedal odpoveď manželke a nie mne. Prečo si sa z miliónov ľudí na tejto planéte rozhodol stráviť zvyšok svojho života s Roslyn? Môžeš jej povedať prečo?“

Na prvej fotografii môžete vidieť moment, kedy ženích zašepkal odpoveď neveste do ucha. Na tvári sa jej začali gúľať slzy. V tom momente začal plakať aj fotograf a to aj napriek tomu, že nevedel, čo jej ženích zašepkal.

,,Páčil sa mi nápad toho, že odpoveď počuli len oni dvaja. Veď vtedy bolo všetko len o nich. Boli to ich momenty lásky.“

,, To je to, čo fotografujem rád. Žiadne pretvárky. Milujem úprimné city.“

Po krásnom fotení sa všetci traja objali. Novomanželia boli veľmi spokojní a fotograf bol rád, že zachytil krásne momenty.

zdroj: huffingtonpost.com

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Takmer každé svadobné fotografie sú krásne, ale pri týchto je niečo, čo vyjadruje skutočné emócie, zachytené..." />