Jej manžel zomrel v Afganistane. Keď zapne jeho počítač, nájde v ňom zložku, ktorú pred ňou skrýval …

Septembra 2010 bol pre Emmu Weaverovú neuveriteľne tragický – jej manžel a otec 9měsiční Kylie zomrel v Afganistane pri výbuchu bomby.

Todd Weaver nemal ešte šancu sa rozlúčiť so svojou rodinou, nepovedal im, ako veľmi ich miluje … Urobil však niečo, aby mal istotu, že keď umrie, jeho manželka a dcérka dostanú odkaz. Vojak vo svojom počítači zanechal 2 zložky. Žene po jeho smrti priviezli všetky jeho veci.

Jedna zložka mala názov „Drahá Emma“ a tá druhá „Drahá Kiley“.
„Drahá Emma,

ak čítaš tento list, znamená to, že som sa nevrátil domov a nemohol Ti pripomenúť, ako veľmi Ťa milujem.

Vždy som ťa miloval a keď Ti to aspoň trochu urobí radosť, nikdy Ťa neopustím. Navždy tu budem pre Teba. Viem, že je Ti teraz veľmi smutno, ale si silná a určite to zvládneš.

Pamätaj, že Boh vie, čo je pre nás najlepšie a snaž sa v tom nájsť niečo pozitívne. Stalo sa to z nejakého dôvodu, aj keď teraz o tom určite pochybuješ.

SOURCE: FACEBOOK

Si pre mňa tá najdôležitejšia osoba! Nemohol som si želať krajšiu, múdrejšiu a starostlivejšiu manželku. Život s Tebou bol nádherný. Mal som život, o ktorom si väčšina ľudí môže nechať len snívať. Vzal som si za manželku dokonalú ženu, ktorá mi porodila dieťa.

Buď silná pre našu dcérku. Rozprávajte sa o mňa a vždy ju povedz, ako veľmi som ju miloval. Keď sa narodila, bol to pre mňa ten najkrajší deň.

Povedz jej, že otecko je teraz v nebi a zhora na ňu dohliada a ochraňuje ju. Milujem Ťa Emma! Pamätaj, že máš právo a dokonca povinnosť robiť všetko pre to, aby si bola opäť šťastná. Máš pred sebou celý život. Teším sa, že istú časť sme strávili spolu.

Milujem Ťa,
Todd. „

SOURCE: FACEBOOK

Druhý list tiež dojíma k slzám …

„Drahá Kiley,

aj keď si ma nebudeš pamätať, chcem, aby si vedela, že Tvoj otec ťa miluje.

Pracoval som v Afganistane, keď ti bolo ešte len 9 mesiacov. To, že som Vás s mamou nechal osamote, bolo pre mňa to najťažšie rozhodnutie, aké som musel v živote urobiť. Kiley, si môj dar od Boha! Najkrajší deň v mojom živote bol ten, kedy si sa narodila. Vždy, keď som bol s Tebou, moje srdce priamo kričalo radosťou. Môj život nebol kompletný, kým si sa v ňom neobjavila ty.

Máš šťastie, pretože máš tú najlepšiu mamu pod slnkom. Pamätaj, vždy ju počúvaj. Teš sa zo života, ďakuj Bohu za každý deň a pamätaj, že otecko Ťa bude navždy milovať.

Otec. „

Každý deň si prejavujte lásku! Jedného dňa už môže byť neskoro …

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku Lajk alebo ho budeš zdieľať  ďakujeme.