Lekári boli šokovaní, keď uvideli ultrazvuk tejto tehotnej ženy. Jej prípad je unikátny!

Keď 36-ročná žena z Odesy, Oksana Kobelecká, zistila, že je znovu tehotná, bola neskutočne šťastná. Spolu s manželom Sergejom Oksana vychovávala trojročnú dcéru a pár netrpezlivo očakával prírastok do rodiny. No to čo malo byť radostnou, ale úplne obyčajnou rodinnou udalosťou, sa zmenilo na svetovú senzáciu. Pár nikdy neplánoval mať veľkú rodinu.

Dve deti – no nie je to ideálne? Okrem toho u oboch v rodine nikdy neboli dvojčatá. A Oksana si bola úplne istá tým, že takéto príbehy nie sú o nej… Ale keď sa žena odobrala na povinnú lekársku prehliadku, lekári jej oznámili tú najšokujúcejšiu správu v živote. „Bolo to ako pri všetkých ostatných: holé brucho, gél a snímač.

Ale keď sa lekárka začala pozerať na obrazovku, úplne sa jej zmenila tvár a ja som dostala strach.“ – spomína si Oksana. – „Spomínam si ako nahlas začala počítať množstvo plodov a dodala, že za toto by som mala dostať dom pri mori…“

Napokon lekárka dospela k záveru: ultrazvuk ukázal päť plodov! Narodenie pätorčiat bez umelého oplodnenia je veľmi zriedkavé: stáva sa to len v jednom prípade z 55 miliónov. A zatiaľ čo sa Oksana pokúšala túto správu stráviť, lekári vzrušene diskutovali o svojej unikátnej pacientke. Väčšina ich kolegov to neuvidí za celý svoj život! „Nevedela som pochopiť čo sa so mnou deje.

Pripadala som si ako v surreálnom svete, že sa už-už idem zobudiť.“ – spomína si žena. Budúci rodičia sa s ťažkosťami pokúšali stráviť šokujúcu novinu. Veď všetky plány, ktoré si pripravovali do budúcnosti, teraz budú musieť zmeniť… Ale, aby sa vzdali tohto daru osudu nebolo ani reči. Pôrod začal v 30. týždni.

Keď Oksana prišla do pôrodnice už ju tam čakalo osem lekárov a sestier. Neskôr si Oksana spomínala, že lekári sa k nej správali ako ku krištáľovej váze – veľmi opatrne. Traja chlapci a dve dievčatká sa na svet dostali cisárskym rezom. Napriek obavám lekárov boli všetci piati zdraví, aj keď spočiatku bola nutná ďalšia starostlivosť. Samozrejme sotva prišli na svet, Daria, Alexandra, Denis, Vladislav a David, sa okamžite stali hviezdami. Ich narodenie je jediný známy prípad v histórii krajiny. Takže sa niet prečo čudovať, že sa hneď po narodení stali pätorčatá slávnymi.

Veľká rodina teraz žije v novom byte – darček malým pätorčiatkam od vlády. Na svojich sociálnych sieťach na Instagrame a Facebooku Oksana publikuje fotky svojich „perál“ a ich pôvabnej staršej sestry. Ktovie, možno budú mať pätorčatá o chvíľu debut v modelovom priemysle. Však základy už majú! Šťastie alebo skúška? Alebo test šťastia? Čo bolo, bolo. Oksana a Sergej sa s tým s radosťou vyrovnali. Zostáva už len tejto krásnej rodine zaželať všetko najlepšie, veľa zdravia, šťastia a božieho pokoja!ň

 

zdroj:https://kaktus.site/

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Keď 36-ročná žena z Odesy, Oksana Kobelecká, zistila, že je znovu tehotná, bola neskutočne šťastná. Spolu..." />