Myslíte si, že dĺžka penisu je najväčší problém? 7 faktov, ktoré ste o penise vôbec netušili

Aký obrovský vplyv má na muža veľkosť jeho penisu? Centimetre na pravítku robia z mužských zástupcov buď hrdých narcistov, alebo neslávne známych plných komplexov. Existuje však toľko mýtov a mylných predstáv o tomto orgáne a takmer všetci sú presvedčení o tom,  že čím viac, tým lepšie. Ale mnohí vedia, že nie všetko závisí od veľkosti, ale od šikovnosti používania.

размер пениса

Možno by ste tomu neverili, no aj muži sú niekedy schopní urobiť hocičo, len aby mali dĺžku svojho prirodzenia o niečo väčšiu. Vedci už ale potvrdili, že na uspokojenie ženy postačí mužom penis s veľkosťou 11 cm. Chirurgické zákroky by sa mali zvážiť len vtedy, ak je ich veľkosť v stave pokoja menšia ako 8 cm.

 

Okrem iného, 45% mužov si myslí, že ich prirodzenie nie je dostatočne veľké, no na druhej strane, 85% žien je s partnerovým prirodzením úplne spokojné. Ponúkame vám 8 faktov, ktoré vás možno zaskočia, prekvapia a uvedomíte si, že všetko je vlastne inak…

  1. Najmenší penis sa nachádza u obyvateľov v Severnej Kórei

Ak ste si mysleli, že ten váš je až príliš malý, potom ste sa veľmi mýlili. Najkratšie dĺžky sa nachádzajú na Kórejskom polostrove. Priemerná veľkosť kórejského penisu v stave vzrušenia je 8-10 centimetrov, no aj napriek tomu z toho nemajú žiadne obavy.

маленький член

  1. Všetci muži sa obávajú

Nie ste jediný, kto je znepokojený s veľkosťou svojho prirodzenia. Je to problém aj u mužov so strednými či veľkými rozmermi. Štúdie ukázali, že 30% mužov patriacich do druhej kategórie je nespokojných s veľkosťou ich penisu. Je to ako s peniazmi – bez ohľadu na to, koľko ich majú, stále chcú viac. Na druhej strane, mohol by vás upokojiť fakt, že aj muž s veľkým prirodzením môže mať problém nájsť si partnerku, ktorej to bude vyhovovať.

маленький член

  1. Malé prirodzenie je zárukou dlhodobých vzťahov

Britskí vedci tvrdia, že muži s malými penismi majú často silnejšie a dlhodobejšie vzťahy. Vedia, ako uspokojiť svojich partnerov, a preto im neohrozia rozvody zo sexuálnych dôvodov. U takýchto mužov je menšia pravdepodobnosť, že by sa začali búriť kvôli nejakým komplexom a taktiež u nich nie je zvykom striedať partnerky ako ponožky.

маленький член

  1. Túžba experimentovať

Ženy tvrdia, že muži s malými a strednými penismi sú oveľa zaujímavejší milenci, ako tí s tými veľkými. Experimentujú s polohami a sú aktívni v predohre. Nie sú narcistický a snažia sa svojmu partnerovi priniesť maximálne potešenie. Uprednostňujú polohy, v ktorých môžu do partnerky vstúpiť čo najhlbšie, pretože 10% žien dostane orgazmus len vďaka vniknutiu.

маленький член

  1. Iné možnosti uspokojovania

V nadväznosti na predchádzajúci odsek je potrebné poznamenať, že muži s malými „nástrojmi“ sú vynikajúci v orálej a inej technike týkajúcej sa sexu. Prichádzajú s rôznymi spôsobmi uspokojenia a každý vie, že ženy majú rády kreativitu a rozmanitosť v tejto oblasti života.

маленький член

  1. Netrávte čas znepokojovaním

Nebuďte naštvaný, že ste majiteľom malého penisu, s najväčšou pravdepodobnosťou ho len podceňujete. Existuje aj pojem mikropenis. Nie, na to aby ho bolo vidieť, nepotrebujete mikroskop. Existuje malé percento mužov, ktorých penis vo vzrušenom stave má len 4-5 centimetrov a perácia na jeho zväčšenie nesie množstvo rizík.

маленький член

  1. Na veľkosti nezáleží

Skôr ako sa budete trápiť myšlienkou, že máte malý penis, preskúmajte si anatómiu. Ženská vagína nie je taká veľká, preto sa nežnejšie pohlavie častejšie sťažuje na to, ak je mužské prirodzenie väčších rozmerov. Navyše, všetky citlivé oblasti sa nenachádzajú príliš hlboko a okrem toho, priemer penisu má oveľa väčší význam.

маленький член

Bonus fakt: Vybočenie z rámca

Niekedy sme veľmi závislí na verejnej mienke. Jedného dňa niekto začal šíriť mýtus, že čím viac, tým lepšie. Ženy by mali mať obrovské prsia a muži dlhé prirodzenie. V skutočnosti je to pravý opak. Ľudia s týmito „bonusmi“ si to veľmi ťažko uvedomujú, pretože buď predstavujú len objekt sexuálnej príťažlivosti, alebo naopak, myslia si, že všetko na tomto svete sa točí len okolo nich. Ale bohužiaľ…

маленький член

Záleží teda na veľkosti alebo nie? Podeľte sa s nami o vaše názory v komentároch!

zdroj:takprosto.cc