Porodila v 5. mesiaci tehotenstva. Fotografie dieťatka šokovali sociálne siete!

Mladá Lexie Fretz sa pripravovala na svadbu svojich blízkych kamarátov a ponúkla sa, že im poskytne svoje služby ako fotografka. Hoci sa jednalo o náročnejší deň, ona sa na neho tešila už nejakú tú dobu.

Skutočnosť, že bola v 19. týždni tehotenstva, ju nijako neznepokojovala, avšak deň pred plánovanou svadbou sa začala cítiť zle. V strachu o svoje dieťatko sa okamžite rozhodla odísť do nemocnice.

Po prehliadke ju začali pripravovať na ultrazvuk. K samotnej procedúre sa však ani nedostala. Keďže už bola matkou dvoch detí, vedela, že charakteristické bolesti v podbrušku znamenajú len jedno: boj prichádza.

Keď si uvedomila, že v tomto štádiu jej dieťa nemá takmer žiadnu šancu na prežitie, rozplakala sa. Na jej žiadosť nemocničný personál zavolal manželovi, ktorý okamžite utekal k milovanej žene.

Malý Walter Fretz sa narodil v noci. Rodičia si ho vzali do rúk hneď po prestrihnutí pupočnej šnúry. Lexie povedala, že videla, ako jej synčekovi bije srdiečko.

Po konzultácii pár dovolil svojim dcéram pozrieť sa na ich malého bračeka. Bolo im veľmi ľúto, že sa s ním nemohli viac spoznať.

Lexie s manželom nerozumeli tomu, čo by mohlo spôsobiť potrat. Vyšetrenia ukázali, že dieťa bolo úplne zdravé a matka v posledných dňoch nezažila žiadne stresové situácie.

Zdravotné sestričky im pomohli a obrátili sa na miestnu pohrebnú službu. Bez ich pomoci by to zvládali určite omnoho horšie.

Manželia sa rozhodli telíčko bez života spopolniť a popol si vziať so sebou. Ubehol dlhý čas, kým sa z toho ako-tak spamätali.

Ak by sa dieťatko narodilo o niečo neskôr, lekári by mu vedeli pomôcť. Avšak prežitie pri podobných prípadoch je len zázrakom.

Je ťažké si predstaviť, ako by stratu prežívala, keby okolo seba nemala milujúceho manžela a priateľov. Spočiatku boli tieto fotografie určené len pre rodinný archív, avšak na žiadosť verejnosti sa ich rozhodli zdieľať aj so svetom.

Príčina smrti malého Waltera ostáva neznáma až dodnes. Vyšší zámer, nešťastná zhoda okolností? Odpoveď nepoznáme…

 

zdroj:videoboom

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Mladá Lexie Fretz sa pripravovala na svadbu svojich blízkych kamarátov a ponúkla sa, že im poskytne..." />