Pred sexom si vždy navlečte ponožky…keď zistíte prečo, začnete to robiť aj vy

Je známe, že väčšina mužov si počas milostných záležitostí v žiadnom prípade nechce navliekať ponožky na nohy. Tento nevinný zvyk privádza niektoré ženy do šialenstva a nedávno na to lekári našli logické vysvetlenie…

Vedci z holandskej univerzity ukázali priamu súvislosť medzi vlnenými ponožkami a sexuálnym libidom. Pomocou rôznych experimentov týkajúcich sa žien, zistili, že dámy, ktoré si pred sexom navliekli ponožky, dosiahli orgazmus o 1,5 krát častejšie ako tie bosé.

зачем одевать носки на ночь

Sex v ponožkách

Vedci spájajú zvýšenie sexuálneho libida s teplotou nôh, ktoré im ponožky poskytujú. Keď je žene teplo, cíti sa pohodlnejšie a uvoľnene … Tým sa zvyšuje úroveň emočného spojenia počas sexuálneho styku.

зачем одевать носки на ночь

Čoskoro sa výsledky štúdie opäť potvrdili pri výskume aktivity kôry mozgu testovaných žien. U kráskach, ktoré mali na nohách ponožky, si vedci všimli zvýšenú aktivitu amygdaly a prefrontálnej kôry – oblasti ovládajúce pocity strachu a úzkosti.

зачем одевать носки на ночь

Ženy, na rozdiel od mužov, zažívajú orgazmus omnoho zriedkavejšie: na to musíte byť úplne pokojní a v pohode. Práve ponožky dávajú žene príležitosť mať v čo najkratšom čase pocit bezpečia a pohodlia.

зачем одевать носки на ночь

Tento trik môže výrazne zlepšiť kvalitu intímneho života v prípade, že ženské libido je znížené kvôli emocionálnym príčinám, nie chorobou.

Čo si myslíte o tomto výskume vy? Podeľte sa o vaše názory v komentárocha nezabudnite zdieľať článok s vašimi priateľmi!

zdroj:takprosto.cc