Šokujúce: Manikérka si všimla čiernej čiarky na nechte svojej klientky. Radila jej aby sa okamžite skontaktovala svojho lekára

Po prečítaní tohto článku si začnete viac všimať zmien, ktoré sa objavia na vašich nechtoch a už ich nikdy nebudete ignorovať!
Jean Skinnerová je manikérka zo Spojených štátov. Pred niekoľkými dňami na svojom Facebooku popísala situáciu, ktorú zdieľali tisíce ľudí.

Jean napísal, že k nej prišla klienta, ktorá požiadala o tmavý lak na nechty, ktorý by prekryl neestetickú čiaru na nechte

Iné manikérky v salóne jej povedali, že to je pravdepodobne nedostatok vápnika alebo krvná zrazenina. Keď Jean videla čiaru, vedela, v čom je problém. Niečo podobné sa stalo v jej rodine.

SOURCE: PIXABAY

„Nechcela som ju vystrašiť, ale povedala som jej, aby sa obrátila na lekára, pretože to je pravdepodobne melanóm!“

O niekoľko dní neskôr ju klientka kontaktovala a poďakovala jej za to, že ju včas varovala. Klientke diagnostikovali agresívny melanóm, ktorý sa už rozšíril do lymfatických uzlín.

SOURCE: FACEBOOK

„Dôrazne vás žiadam, ak zistíte zmeny vo vašom tele alebo nechtoch, nebojte sa kontaktovať svojho lekára. Včasná diagnóza môže váš život zachrániť! “

Zdieľajte tento článok s rodinou a priateľmi na Facebooku. Nechajte každého pamätať, že zmeny na tele nemožno ignorovať!

SOURCE: FACEBOOK