Žena podstúpila hormonálnu liečbu na otehotnenie. Keď jej doktor urobil ulztrazvuk okamžite bežal pre pomoc

Bobbi a Kenny McCaughey majú dcéru, Mikayle, ale veľmi si priali mať ďalšie dieťa. V dôsledku hormonálnych problémov šla Bobbi k endokrinológovi, ktorý jej odporučil hormonálnu liečbu.

Rok 1997 bol pre rodinu McCaughey výnimočný. Bobbi sa podarilo otehotnieť! Ale keď išla na ulztrazvuk, lekár nemohol uveriť , tomu čo vidí! Hormóny pomohli – a ako! Bobbi nosila až 7 detí pod jej srdcom!

SOURCE: FACEBOOK

Toto tehotenstvo predstavuje obrovské riziko pre deti a matku. Lekári neverili, že všetky deti budú žiť, a ak áno, budú mať po narodení obrovský zdravotný problém.

Ako veriaci, Bobbi nechcel súhlasiť ani s čiastočným potratom. Tehotenstvo pre ňu bolo neuveriteľne náročné. V 9. týždni sa nemohla dostať z postele sama. V 8. mesiaci bola hospitalizovaná.

SOURCE: FACEBOOK

Napriek skutočnosti, že nich rrozhodnutie rozhnevalo veľa ľudí, 7 detí sa narodilo úplne zdravých. Sedmorčatá sa stali svetovou senzáciou  a vďaka nim dostala aj finančnú pomoc.

SOURCE: FACEBOOK

Bez pomoci z vonku by bolo vzdelanie 7 detí nemožné. Deti potrebovali až 170 plienok na jeden týždeň. Každý deň sa až 7 ľudí staralo o všetky deti.

SOURCE: FACEBOOK

Deti spája veľmi veľké puto. Musela to byť veselá domácnosť, však? :)

Sedmorčata sú dospelé a neoddeliteľné.

Zdieľajte tento neuveriteľný príbeh, ak obdivujete tých odvážnych rodičov!

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Bobbi a Kenny McCaughey majú dcéru, Mikayle, ale veľmi si priali mať ďalšie dieťa. V dôsledku hormonálnych..." />