9 problémov, ktoré trápia ženy s krátkymi účesmi. Poznáte ich aj vy?

Hovorí sa, že všetky zmeny v živote sa začínajú účesom. Dodá vám nový vzhľad, zdvihne sebavedomie, ale aj zlepší náladu. Hoci si mnohé ženy myslia, že s krátkymi vlasmi nie sú žiadne problémy a rýchlo sa upravia, neznamená to, že to tak bude aj v skutočnosti.

очень короткая стрижка

Prezradíme vám niekoľko tipov, ktoré potrebujete vedieť skôr, ako svojmu kaderníkovi poviete: „Toto poprosím skrátiť!“

  1. Nie všetkým pristanú

Myslíte si, že budete vyzerať tak sexy ako Demi Moore, ale bohužiaľ…Hovorí sa, že krátky strih je vhodný pre ženy s okrúhlou tvárou. Zvážte však aj dĺžku krku, štruktúru lebky a tvar uší, inak si prípadne nedostatky nebudete mať ako zakryť.

очень короткая стрижка

  1. Rozmanitý štýl

Žiadne kučery, vrkoče či zaujímavé účesy. Vaša každodenná voľba je napravo, naľavo alebo v strede. Keď vlasy trochu podrastú, nebudete vedieť, ako si ich upraviť tak, aby to vyzeralo dobre.

очень короткая стрижка

  1. Zvedavosť

Každého bude zaujímať, čo vás motivovalo k tomu urobiť takú radikálnu zmenu. Niektorí si budú myslieť že ste blázon, pretože ste sa rozišla s mužom, ďalší si pomyslia, že ste sa zbláznili len tak, pre nič za nič, a iní si pomyslia, že máte zdravotné problémy.

очень короткая стрижка

  1. S dlhými vlasmi to bolo lepšie

Mnohí ľudia, najmä starší príbuzní, budú neustále tvrdiť, že s dlhými vlasmi to bolo lepšie. Vy si možno myslíte, že to vyzerá dobre, no niekedy si treba vypočuť aj názory okolia.

женские короткие стрижки

  1. Porovnávanie s mužom

Spoločnosť je toho názoru, že krátke vlasy by mali nosiť len muži. Avšak niektorí muži považujú krátke vlasy na ženách veľmi sexy – odhaľuje to ich krk a kľúčne kosti.

женские короткие стрижки

  1. Pestovanie

Budete potrebovať niekoľko týždňov na to, kým sa váš strih vlasov bude dať nazvať účesom. Pripravte sa na to, že kým váš chlapčenský look dorastie na niečo ženskejšie, počkáte si.

женские короткие стрижки

  1. Vlhké počasie

Keď prší alebo je vonku mokro, všetky ženy sú ako púpavy. Samozrejme, nie je to najhoršie, čo sa vám môže stať a niekomu sa to môže dokonca páčiť!

женские короткие стрижки

  1. Šok pre vašu polovičku

Nie je to zmena len pre vás, ale aj pre vášho partnera. Verte tomu, že mu bude chýbať prehrabovanie sa vo vašich hladkých prameňoch. Možno to chvíľu potrvá, ale ak vás naozaj ľúbi, nebude to riešiť.

женские короткие стрижки

  1. Opäť zatúžite po zmene

Taká je ženská povaha, vždy chce niečo nové. Po niekoľkých týždňoch, možno aj dňoch, začnete túžiť po dlhých vlasoch a dobre viete, že stroj času nemáte. Máte však dve možnosti: buď počkáte, kým vám vlasy narastú alebo si zaobstaráte príčesky.

женские короткие стрижки

Často meníte dĺžku vlasov alebo uprednostňujete overenú klasiku? Odpovedzte nám v komentároch a nezabudnite zdieľať článok aj s vašimi priateľmi!

zdroj:takprosto.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Hovorí sa, že všetky zmeny v živote sa začínajú účesom. Dodá vám nový vzhľad, zdvihne sebavedomie,..." />