Dcéra bohatého podnikateľa vrazila do ľudí a 5 z nich zomrelo. Tak sa zdá, že do väzenia ale nepôjde

Správa o strašnej dopravnej nehode v Charkove na Ukrajine sa rozptýlila na celom svete doslova rýchlosťou blesku.

Faktom je, že ide o klasický prípad toho, kedy chyba detí zbohatlíkov pripravila o život nevinných ľudí a je možné, že zostane nepotrestaná. Z tohto dôvodu všetky svetové médiá pozorne sledujú vývoj tohto prípadu a čakajú na konečné rozhodnutie súdu.

Pripomeňme, že vo večerných hodinách 18. októbra dcéra charkovského podnikateľa, 20-ročná Elena Zaitseva, na svojom „Lexuse“ preletela cez červenú a vrazila do ľudí stojacich na priechode pre chodcov.

Päť z obetí zomrelo na mieste nehody. Šesť ďalších bolo zranených, medzi nimi aj dve ženy vo veľmi vážnom stave.

V súčasnosti je známe, len to, že Zaitseva dostala dva mesiace odňatia slobody a odobratie vodičského  preukazu.

Obviňujúca strana  na základe analýzy vyšetrovania uviedla, že v čase nehody boli v tele zadržanej osoby známky po opiátoch.

Vyjadril sa k tomu aj člen kolégia Ministerstva vnútra Ukrajiny, ktorý na svojom Facebooku napísal:

„Ja a všetci ostatní, ktorí videli video, si kladieme otázku: Prečo žena vodička sa ani len nesnažila spomaliť pred tým, ako k zrážke došlo?

Potom sa na internete objavilo video, vďaka ktorému začalo byť všetko jasné. „Lexus“ sa zapojil do pretekov počas pokojného večera v Charkove. Úbohí chodci sa tak stali obeťami hlúpej túžby mladého dievčaťa predviesť sa pred ostatnými.

Vyšetrovanie by malo zistiť totožnosť druhého vodička, ktorý sa zúčastnil na tejto divokej jazde. Bude tak dôležitým svedkom v prípade identifikácie tých, ktorí sú vinní z tragédie a následne potom bude nasledovať nevyhnutný trest!“

Takýmto spôsobom sa zničili osudy aj životy 11 ľudí. Bohužiaľ, mŕtvi ľudia sa už nedokážu prebrať k životu, no veríme, že spravodlivosť zvíťazí a vinníci ich smrť budú potrestaní.

hcete mat clanky chillin na fb nastenke? toto je navod ako anto

Chcete vidieť naše články opäť na Facebooku? Tu je návod, ako ich získať späť

zdroj:ofigenno.com

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Správa o strašnej dopravnej nehode v Charkove na Ukrajine sa rozptýlila na celom svete doslova rýchlosťou..." />