Kde žijú najsexi muži? Toto je top 10 najobľúbenejších cudzincov, ktorým podľahne každá žena

Existuje veľa rôznych krajín, kde žijú najkrajšie ženy, ale z nejakého dôvodu, existuje veľmi málo podobných zoznamov o mužskej populácii. Ženy by však tiež mali vedieť, kam ísť, aby si našli atraktívnych predstaviteľov silnejšieho pohlavia.

Pripravili sme zoznam miest, kde môžete byť v spoločnosti krásnych mužov. Tu je rebríček 10 najlepších milovníkov zo zahraničia!

  1. miesto – Nigérijci

Títo černosi majú naozaj výhodu, a to je ich fyziológia. Rekordmani v tomto prípade sú obyvatelia Konga: dĺžka ich pohlavných orgánov je približne 18 cm. Existuje dokonca aj rekord, v ktorom jeden Nigérijec počas svojich milostných radovánok dokázal vydržať „v strehu“ až 24 minút.

Napriek tomu sa sexom zaoberajú pomerne málo – asi raz týždenne, no často aj menej.

Hoci je Afrika je obzvlášť postihnutá ochorením AIDS, nechránený sex s neznámym partnerom dokonca aj v najviac civilizovanej krajine môže byť pre nejedného človeka ortieľ smrti.

самые темпераментные мужчины

  1. miesto – Indovia

Paradoxne, kompilátory Kamasutry obsadzujú predposledné miesto na tomto zozname. Dôvodom je možno aj to, že sa vôbec nezaujímajú o romantiku a pohlavný styk s nimi trvá približne 13 minút. Okrem toho, nežnosti a lásku si vo väčšine prípadov prejavujú výhradne v spálni.

какие мужчины самые темпераментные

  1. miesto – Nemci

Nemecko je krajinou divov a to sa prejavuje aj u jeho obyvateľov. Žena, ktorá nie je príliš atraktívna u nich nemá veľkú šancu. Nemeckí muži sú vysokí, vzdelaní a pracovití. Najpozoruhodnejšia vec je ich sexy vzhľad. Sú úprimní a pedantní vo všetkom, aj v láske. Na ľúbostné radovánky sa pozerajú skôr ako na fyziologickú potrebu.

самые темпераментные мужчины в мире

  1. miesto – Francúzi

Rodina nie je dôležitá len u žien, ale aj u mužov. Vždy dávajú pozor na to, čo robia: chodia do posilňovne, jedia zdravo a sledujú najnovšie módne trendy. Budete prekvapená ich šarmom, sčítanosťou ale aj starostlivosťou.

Ich zmysel pre lásku dokáže spôsobiť, že sa ročne zasnúbia približne 120-krát a ich ntímne zblíženie trvá asi 14 minút.

самые страстные мужчины

  1. miesto – Američania

Obyvateľom severnej Ameriky prischla reputácia nezakomplexovanosti. So zmenou partneriek nemajú problémy, pri sexe používajú rôzne pomôcky a vedia sa poriadne odviazať.

Mnohí Američania sú schopní dopriať si milostné potešenie v práci, v aute, v parku a dokonca aj na toalete. Robia to však len raz týždenne, niekedy ešte menej.

самые страстные мужчины национальность

  1. miesto – Latinoameričania

No, títo princovia takmer z kolísky začínajú tancovať na uliciach. Navyše, vedci preukázali, obyvatelia južných regiónov sú temperamentnejší než tí, ktorí žijú na severe. Je to všetko o hladine testosterónu – u južanov je tento údaj omnoho vyšší.

Takže nebuďte prekvapení, keď „to“ budú robiť všade tam, kde je to možné, dokonca aj vo verejnej doprave.

самые страстные мужчины в мире

  1. miesto – Gruzínci

Ich temperament pôsobí na ženy ako magnet. Veria, že skutočná láska, sex a šľachetnosť vo vzťahu sú veľmi dôležité. Ak k tomu pridáte vášeň a lásku ju korenistým jedlám, dostanete obraz naozajstného gruzínskeho „mača“.

самые страстные мужчины по знаку зодиака

  1. miesto – Turci

Slnko, more a orientálni muži plní temperamentu – to na vás čaká v Turecku. Vysokí, hnedookí a tmavovlasí krásavci si radi vyrazia von, aby vám poukazovali tie najzaujímavejšie miesta . Koniec koncov, Turci sú veľmi pohostinní, najmä čo sa týka krásnej ženy.

Sú takmer dokonalí v dávaní komplimentov, no napriek svojim vynikajúcim talentom, dávajú prednosť tradičnému sexu a ignorujú tak všetky druhy európskych „experimentov“.

страстные мужчины

2. miesto – Španieli

Vášnivé Španielsko – rodisko toreadorov a najlepších futbalistov. Muži tejto krajiny sú známi svojou sexualitou a láskou. Do vzťahu sa vedia dať s viacerými ženami, no niet sa čomu čudovať. Čo sa týka sexu, vedeli by sa mu venovať aj 25 hodín denne, no štatistiky v tom majú jasno – intímností sa dopúšťajú v priemere 129-krát ročne.

страстный мужчина в постели

  1. miesto – Taliani

Taliansko je krajina, kde bývajú veselí, vždy upravení a galantní muži. Veľkorysé komplimenty, emócie, bozky…ak sa Talianovi páčite, bude sa neustále pokúšať dotýkať sa vás: položí ruku na váš pás, pohladí vás po chrbte, tvári…

Aby vyhrali srdce ženy, spoja dokopy celý svoj arzenál: gestá, pohyby, radosť zo života a schopnosť hovoriť úžasné komplimenty. Áno, v sexe predvádzajú rôzne akrobatické polohy. U samoľúbych Talianov by malo byť všetko perfektné. Možno práve preto 48% Talianok zažíva orgazmus?

страстный взгляд мужчины

Čo si myslíte o tomto hodnotení? Nezabudnite zdieľať článok aj so svojimi priateľkami!

zdroj:takprosto.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Existuje veľa rôznych krajín, kde žijú najkrajšie ženy, ale z nejakého dôvodu, existuje veľmi málo podobných..." />