Keď sa hendikepované dievča rozhodlo, že chce mať dieťa, všetci jej rozhodnutie kritizovali, ale ona dosiahla svoje

Sheree Psailová je dievča, ktoré si zaslúži všetok obdiv. Už od narodenia trpí na závažné ochorenie, ktoré ju dennodenne obmedzuje. Aj napriek tomu však bojuje o to, aby bola šťastná a nezávislá. Lekári sú prekvapení – chodí, učí sa a snaží viesť normálny život. Zamilovala sa do Chrisa, ktorý ju chápe ako nikto iný na svete – tiež trpí genetickým ochorením, kvôli ktorému má poškodenú chrbticu. V roku 2015 mal pár svadbu a začali premýšľať o deťoch. Lekári tento nápad považovali za absurdný. Prvé tehotenstvo skončilo potratom, ale to druhé prebehlo bez väčších komplikácií!

Sheree a Chris sa tešili zo synčeka, ktorý sa našťastie narodil zdravý. Mladý pár čelil vlne kritiky zo strany lekárov, okolia i najbližšej rodiny – riziko, že dieťa zdedí závažné ochorenia, bolo obrovské …

Teraz 22-ročnej Austrálčanke vo výchove dieťaťa pomáha jej teta, ktorá ju navštevuje 5x týždenne. Sheree potrebuje pomoc aj vtedy, keď chce dieťa vziať do náručia. Vzhľadom k tomu, že trpí svalovou atrofiou, nedokáže to urobiť sama.

Mladá žena už od narodenia trpí svalovou atrofiou – vrodenú stuhnutosťou svalov. Jej svaly sú slabé a nemá silu nosiť dieťa. Podľa lekárov je zázrak, že dieťa vôbec donosila!

Teraz pár aj celá rodina vychovávajú syna.

 

Sheree opakuje, že všetko je možné, keď sa chce. Vie, o čom hovorí!

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Sheree Psailová je dievča, ktoré si zaslúži všetok obdiv. Už od narodenia trpí na závažné ochorenie,..." />