Keď sa tieto dve deti narodili, ľudia neverili tomu, kto je ich matkou

V dnešnom svete technológií a pokroku sa dá vyriešiť takmer čokoľvek. Pred polstoročím by sa mohlo zdať, že je to z nejakého sci-fi filmu, no v dnešnej dobe to začína byť pomerne celkom bežné. Prečítajte si nasledujúci príbeh a pochopíte o čom je reč.

Ebony a Denise pochádzajú zo Spojených štátov a tvoria netradičný pár. Vždy chceli mať svoju rodinu, ale považovali to takmer za nemožné. Dôvodom je, že chceli mať deti, no každému je jasné, že pár zložený z dvoch žien nemôže otehotnieť.

Rozhodli sa využiť služby darcovstva spermií. Napriek tomu, že Ebony má tmavú pleť, nestanovili si nájsť darcu s tmavou pleťou. A tak sa stalo, že otec budúceho dieťaťa sa stal muž s bielou pleťou. Dievčatko sa však podobá na mamu: tmavá pleť s kučeravými vlasmi.

Keď Ebony otehotnela, dvojica sa rozhodla, že nebude skrývať meno jej biologického otca. Ak to budú chcieť, pokojne sa môžu stretávať.

O pár rokov neskôr sa Ebony a Denise rozhodli pre ďalšie dieťa. Denis prišla s myšlienkou , že toto dieťatko vynosí ona. Ich darcom spermií bol ten istý muž ako aj pri prvej dcérke Olívii. Prvých 6 pokusov implantácii embrya bolo neúspešných. Našťastie ten siedmy bol konečne úspešný.

31. marca 2017 Denise porodila dvojčatá – dvaja chlapčekovia. Narodili sa so svetlými a rovnými vlasmi a keď spolu navštevujú rodinu, ľudia rozmýšľajú nad tým, že Ebony nie je ich vlastná matka.

Čas letí rýchlo a polroční chlapci robia všetkým radosť svojimi prvými úspechmi. Rodina dvoch matiek sa stala populárnou aj vďaka svojmu kanálu na YouTube. Ebony a Denise vo svojich videách zdieľajú princípy výchovy detí v nekonvenčnej rodine.

Ako môžete vidieť z tohto príbehu, Ebony a Denis sú šťastné. Svoje deti vzdelávajú a snažia sa nevenovať pozornosť názorom iných ľudí. My im teda prajeme mnoho síl a trpezlivosti pri výchove všetkých troch detičiek.

Čo si o takýchto zväzkoch myslíte vy? Podeľte sa s nami o vaše názory v komentároch!

 

zdroj:videoboom.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
V dnešnom svete technológií a pokroku sa dá vyriešiť takmer čokoľvek. Pred polstoročím by sa mohlo..." />