„Lekárov musia potrestať za túto obrovskú chybu!“ Na matku, vracajúcu sa z pôrodnice čakalo šokujúce prekvapenie

Oxana Kolesnikova z ruského mesta Voronež nedávno porodila svoje piate dieťa. A práve piaty pôrod bol ten, ktorý si zapamätá do konca svojho života…

Matka svoje tehotenstvo nekonzultovala s gynekológom, pretože to považovala za zbytočné a do nemocnice prišla až vtedy, keď jej odtiekla plodová voda. Keď sa dieťatko narodilo, priložili jej ho na brucho. V tom momente videla Oxana len hlavičku pokrytú krvou.

Žena si pamätá, že keď porodila, personál jej povedal, že je to dievčatko. Po chvíli si všimla štítok, na ktorom bolo napísané, že dievčatko váži 3,1 kg a má 50 cm. Po opýtaní sa na stav dieťatka jej odpovedali: „Je v úplnom poriadku.“

Celé 3 dni pred odchodom z nemocnice svoje dieťatko nevidela. Keď si ho nakoniec priniesla domov a rozhodla sa ho vykúpať, ukázalo sa, že to nebola Miška ale Miško.

Samozrejme, žena napísala na prokuratúru sťažnosť. Nemocnica na vlastné náklady vykonala test DNA, ktorý ukázal, že je to jej vlastné dieťa. Ona však nebude akceptovať ospravedlnenie lekárov a verí, že takáto nedbanlivosť musí byť nutne potrestaná.

zdroj:videoboom.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Oxana Kolesnikova z ruského mesta Voronež nedávno porodila svoje piate dieťa. A práve piaty pôrod bol..." />