Manžel mi povedal, aby som rolky z toaletného papiera nevyhadzovala. Poslúchla som a toto s nimi urobil

Skúsenosti ukazujú, že všetky staré a nepotrebné veci sa môžu jedného dňa premeniť na zaujímavé a užitočné pomôcky pre domácnosť. Majstri kutili už dlho vedia, že aj zdanlivo banálna vec ako rolka z toaletného papiera môže slúžiť ako materiál pre rôzne kreatívne nápady.

поделки из втулок

Inšpirujte sa a tvorte!

  1. Pohárik na rastlinky

Rolky z toaletného papiera sú vyrobené z kartónu, čo znamená, že sú šetrnejšie k životnému prostrediu než napríklad plasty. Na to, aby ste si vyrobili takého malé kvetináče, musíte do každej rolky urobiť 4 nástrihy a zložiť ich tak, aby sa ohli do vnútornej strany a vytvorili stabilné dno. Pripravené na pestovanie!

идеи для поделок

  1. Kŕmidlo pre vtáčiky

Postup je jednoduchý: rolku toaletného papiera si namažete arašidovým maslom a posypete krmivom pre vtákov. Po zavesení v záhradke alebo na balkóne je výtvor hotový!

лучшие идеи для поделок своими руками

  1. Natáčky

Nezvyčajné no užitočné riešenie, ak nemáte po ruke kulmu na vlasy. Vezmite si rolku, obtočte si okolo nej suchý prameň vlasov, pripevnite ich sponkami a počkajte. Vyskúšajte to a neoľutujete!

втулки от туалетной бумаги

  1. Miesto pre káble

Pohodlná a praktická vec sa ukrýva za spojenými rolkami, do ktorých si môžete vložiť rôzne vecičky. Čo sa týka káblov, už nebudete mať problém s tým, že budú zamotané a vy už nestratíte nervy, pretože neviete nájsť ten správny.

ящик для кабелей

удобные вещи для дома своими руками

  1. Držiak na baliaci papier

Zaberú menej miesta, budú úhľadnejšie a už sa viac nebudú odmotávať. Čo poviete?

поделки из втулок от туалетной бумаги

  1. Ozdoba

Z roliek toaletného papiera si môžete vymyslieť nespočetné množstvo ozdôb a dekorácii do vášho príbytku. Všetko závisí len od vašej fantázie, šikovnosti a inšpirácii.

украшения для дома своими руками

декор для дома

  1. Stojan na telefón

Jednoduché a vkusné. Rolku napichnite 4 napichovacími špendlíkmi , aby to bolo stabilné, dozdobte podľa vášho vkusu, aby to malo štýl a je to!

красивые вещи своими руками

zdroj:takprosto.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Skúsenosti ukazujú, že všetky staré a nepotrebné veci sa môžu jedného dňa premeniť na zaujímavé a..." />